Dołącz do nas!

TORUŃSKI HOKEJ

Historia toruńskiego hokeja sięga roku 1924. Rok 2024 stanowić będzie świetną okazję do szeregu ciekawych i kreatywnych działań promocyjnych przy okazji obchodów 100-lecia toruńskiego hokeja.

Zawodnicy drużyny KH Energa Toruń podczas meczu w sezonie 2022/23

Oferta dla każdego

Bogaty wachlarz form i miejsc ulokowania reklamy, z całą pewnością zadowoli każdego potencjalnego Partnera. Oferta skierowana jest do firm o różnej wielkości i o zróżnicowanych możliwościach finansowych. Na potencjalnych sponsorów naszego klubu czeka wiele miejsc reklamowych, które eksponowane będą przez cały rok, zarówno podczas spotkań ligowych naszej drużyny, ślizgawek, jaki i 200 meczów amatorskiej ligi hokeja na lodzie. Łącznie przez cały okres trwania umowy Państwa logo widoczne będzie dla dziesiątek tysięcy użytkowników lodowiska Tor-Tor, w trakcie ponad 300 imprez organizowanych przez różnego rodzaju podmioty.Pakiet reklamowy zawiera w sobie również całosezonowe karnety oraz karnety VIP, jak również bilety na poszczególne mecze dla Państwa pracowników i klientów.

Prezes klubu KH Energa Toruń Bogdan Rozwadowski odbierający nagrodę dla Drużyny Roku Torunia 2021

Twierdza tor-tor

Lodowisko Tor-Tor jest naszym drugim domem. W obiekcie znajdują się dwie pełnowymiarowe tafle, a trybuny mają pojemność 2997 miejsc siedzących. Poza drużyną seniorską, użytkownikiem lodowiska jest także młodzieżowy klub hokejowy MKS Sokoły Toruń oraz liczne kluby amatorskie.

Lodowisko TOR-TOR od wewnątrz podczas meczu hokeja na lodzie

Medialność i nowoczesność

Klub KH Energa Toruń stosuje nowoczesny i skuteczny marketing, wykorzystując nośne tematy z kultury popularnej oraz nowoczesne technologie.

Przykładem takich działań jest pierwsza w naszym kraju Polska Hokej e-Liga, jak również aktywność klubu w mediach społecznościowych.

Logotyp Polskiej Hokej E-Ligi

Zaangażowani poza lodowiskiem

Angażujemy się w szereg akcji charytatywnych, których jednym z ostatnich przykładów była współpraca z amerykańską drużyną NHL San Antonio Sharks, w ramach której przy okazji wizyty drużyny w Europie, zawodnicy podpisali koszulkę meczową naszego kapitana, która następnie przekazana została na aukcje, na rzecz toruńskiego hospicjum dla dzieci.

Przedstawiciel klubu trzymający koszulkę KH Energa Toruń podpisaną przez zawodników NHL

Finalista Nagród Biznesu Sportowego Sportbiz 2022

Za działalność marketingową nasz klub został w 2022 roku doceniony poprzez znalezienie się wśród finalistów nagród Biznesu Sportowego SPORTBIZ 2022 w kategorii "Kampania Marketingowa Organizacji Sportowej" gdzie rywalizował m.in. z Legią Warszawa czy GKS Tychy.

Plansza informująca o zostaniu finalistą nagród biznesu sportowego SPORTBIZ

Zwrot medialny

Dzięki jednym z najefektywniejszych działań marketingowych w całej Polskiej Hokej Lidze, nasi Sponsorzy mogą liczyć na wysoki zwrot medialny swojej inwestycji w nasz Klub. 1000 zł zainwestowane w KH Toruń, może dać aż czterokrotnie wyższy zwrot medialny, dzięki obecności Marki Sponsora w Telewizji, Internecie, Radiu i Prasie.

Ilustracja przedstawiająca wzrost wartości ekwiwalentu 

Poznaj Potencjał toruńskiego hokeja! 

Zapoznaj się z prezentacją o Sile Marki KH Energa Toruń

Klikając tutaj lub w obraz poniżej
tytulowa strona prezentacji z teksem SIŁA MARKI KH ENERGA TORUŃ WEJDŹ DO GRY

Zostań sponsorem KH Energa Toruń! 

Jesteś zainteresowany wsparciem naszego klubu? Chciałbyś zostać naszym Sponsorem lub Partnerem?

Zapraszamy do kontaktu.

kontakt@torunskihokej.pl

tel. 56 622 68 58

Jesteśmy przekonani, że znajdziemy dogodną dla wszystkich formę współpracy.

#Wejdzdogry