Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Home Odkryj Kadra Terminarz Social Media

2 tygodnie temu

Komunikat dot. karnetów na sezon 2020/2021

Wszystkich, którzy zakupili karnety całosezonowe na miniony sezon 2020/2021, w trakcie którego z powodu trwającej pandemii, większość meczów nie mogła odbyć się z udziałem publiczności, informujemy o trzech dostępnych wariantach rekompensaty.

Wszystkich, którzy zakupili karnety całosezonowe na miniony sezon 2020/2021, w trakcie którego z powodu trwającej pandemii, większość meczów nie mogła odbyć się z udziałem publiczności, informujemy o trzech dostępnych wariantach rekompensaty:

1. Potraktowanie zakupionego karnetu jako cegiełki na rzecz naszego klubu. Z góry dziękujemy wszystkim, którzy zdecydują się na ten wariant, wspierając nas i pokazując, że toruńscy Kibice hokeja są najlepszymi kibicami w Polskiej Hokej Lidze, co już nie raz udowodniliście. Każdy kto wybierze ten wariant i prześle do nas taką deklarację mailowo na adres karnety@torunskihokej.pl znajdzie się na imiennej liście wspierających nasz klub, która pojawi się na stronie internetowej klubu oraz otrzyma 50% rabatu na zakup kawy lub herbaty w Hokejowej Fanszopie, na każdym meczu naszej drużyny w sezonie 2021/2022.

2. 50% rabat na zakup nowego karnetu na sezon 2021/2022 na podstawie dowodu zakupu karnetu z poprzedniego sezonu

3. Proporcjonalne rozliczenie zakupionego karnetu na podstawie dowodu zakupu w biurze klubu.

Prosimy o decyzję w kwestii wybranej formy rekompensaty do końca czerwca br. i przesłanie tej informacji na adres karnety@torunskihokej.pl dzięki czemu przeprowadzimy cały proces sprawnie i szybko.

Udostępnij