Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

1 miesiąc temu

KH Energa Toruń w playoffach Polskiej Hokej e-Ligi

W pierwszej rundzie playoff nasz reprezentant zmierzy się z Patrykiem Jaroszem, reprezentantem Zagłębia Sosnowiec.

Piotr Jaworski, reprezentujący nasz klub w esportowych rozgrywkach Polskiej Hokej e-Ligi, rozgrywanych pod patronatem PZHL i PHL, walczył dzielnie w fazie pre-playoff PHeL.

Najpierw w serii do trzech zwycięstw wygrał 3:0 z reprezentantem Miners Tychy Kacprem Sobańskim, zapewniając nie tylko naszej drużynie udział w tegorocznych playoffach, ale również pozostanie w e-hokejowej ekstraklasie!

W kolejnej rundzie pre-playoff, decydującej o rozstawieniu w pierwszej rundzie playoff, nasz e-zawodnik uległ w serii 1:3 reprezentantowi KH Polonia Bytom.

W pierwszej rundzie playoff Piotr zmierzy się z Patrykiem Jaroszem, reprezentantem Hokej Zagłębie Sosnowiec, który sezon zasadniczy zakończył na pierwszym miejscu Dywizji B, z dorobkiem 49 punktów. O 20 punktów mniej w tej samej dywizji miał nasz reprezentant, który w sezonie zasadniczym dwukrotnie uległ reprezentantowi Zagłębia przegrywając 6:9 i 3:12.Teraz Piotr ma szansę zrewanżować się rywalowi i w serii do czterech zwycięstw udowodnić swoją wyższość!

Udostępnij