Dmitri Kozlov królem rzutów karnych w Oświęcimiu!

2 lata temu | 04.02.2022, 20:33

Po emocjonującym meczu pokonaliśmy w rzutach karnych lidera tabeli Polskiej Hokej Ligi.

Jeśli ktoś myślał, że dziś, w związku z brakiem kilku podstawowych zawodników nie wywieziemy z Oświęcimia punktów, to się myli!

W regulaminowym czasie mieliśmy remis 2:2, a bramki dla naszej drużyny zdobyli kapitan Kamil Kalinowski i Lauri Huhdanpää , który wykorzystał rzut karny na niecałe 2 minuty przed końcem trzeciej tercji, gdy graliśmy w osłabieniu

Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia i potrzebne były rzuty karne, które dostarczyły wiele emocji, a ich królem, który dwukrotnie pokonał bramkarza gospodarzy został Dmitriy Kozlov , dzięki któremu pokonaliśmy Re-Plast Unia Oświęcim i przywozimy do Torunia 2 punkty!