Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

Ta krótka przerwa dobrze nam zrobiła i jesteśmy gotowi na to, co przed nami

1 tydzień temu | 16.11.2022, 12:41
Ta krótka przerwa dobrze nam zrobiła i jesteśmy gotowi na to, co przed nami

Jak oceniasz występ swój i reprezentacji Estonii na zakończonym turnieju Baltic Cup? Tobie udało się strzelić jednego gola.

Myślę, że było dobrze, drużyna grała na wysokim poziomie i byliśmy naprawdę blisko wygrania turnieju, więc jestem zadowolony z występu całej reprezentacji. Oczywiście cieszę się, że strzeliłem gola, ale indywidualne statystyki nie są tak istotne jak statystyki całej drużyny.

W Toruniu grasz ostatnio w jednej formacji z Ilya Korenchukiem i Niki Koskinenem, dwoma najlepszymi jak dotąd strzelcami w naszej drużynie. Jak Ci się z nimi gra, biorąc pod uwagę, że w klasyfikacji strzelców w naszej drużynie jesteś tuż za nimi z dorobkiem 5 goli?

Tak, obaj grają dobrze i miło jest z nimi grać, możemy stworzyć wiele szans na zdobycie bramki i musimy je tylko jeszcze częściej wykorzystać.

Czy mobilizacja w drużynie jest duża, by przełamać serię porażek i zwycięską serię zacząć już od najbliższego, piątkowego meczu z Sanokiem?

Mamy dobrą atmosferę w szatni i wszyscy wiedzą jak musimy grać, żeby wygrywać mecze i jestem pewien, że ta krótka przerwa dobrze nam zrobiła i jesteśmy gotowi na to, co przed nam


W czasach social mediów, codziennie, a zwłaszcza po meczach, profile drużyn, dosłownie zalewają komentarze Kibiców. Zarówno te pozytywne, jak i te negatywne. Czy Ty czytasz komentarze Kibiców? Czy raczej odcinasz się od tego i starasz nie zaglądać?

Staram się nie skupiać zbytnio na rzeczach, które są pisane w mediach społecznościowych. Oczywiście czasami widzę rzeczy, które ludzie mówią i rozumiem krytykę, ale tylko tą która nie jest hejtem, ale my jako zespół staramy się robić wszystko, co w naszej mocy, każdego dnia na treningach i w meczach, aby walczyć o zwycięstwa, więc hałas w Internecie nie ma na mnie wpływu, bo wiem, że robię najlepszą robotę, jaką mogę i wiem, że moi koledzy z drużyny również, więc jestem pewien, że poprawimy się i wyniki przyjdą.

Niniejszy wywiad, w świetle prawa autorskiego i prasowego, stanowi własność intelektualną KH Toruń HSA oraz autora wywiadu: Marcina Jurzysty. Powielanie, cytowanie, przedrukowywanie w całości lub we fragmentach, w wydawnictwach papierowych oraz internetowych, bez wiedzy i zgody autora zabronione.

Udostępnij