Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Home Odkryj Kadra Terminarz Social Media

2 tygodnie temu

Reprezentant KH Energa Toruń w pre-playoffach Polskiej Hokej e-Ligi

Naszego e-zawodnika czeka walka w rundzie pre-playoff, której stawką jest nie tylko awans do tegorocznych playoffów i możliwość walki o tytuł mistrzowski, lecz również pozostanie w sezonie 2022/2023 w e-hokejowej ekstraklasie.

Piotr Jaworski, reprezentujący naszą drużynę w e-sportowych rozgrywkach Polskiej Hokej e-Ligi zajął po sezonie zasadniczym 7. miejsce w liczącej 14 drużyn dywizji i bardzo mało zabrakło, by znalazł się w pierwszej szóstce, która bezpośrednio uzyskała awans do rundy playoff Polskiej Hokej e-Ligi.

Teraz naszego e-zawodnika czeka walka w rundzie pre-playoff, której stawką jest nie tylko awans do tegorocznych playoffów i możliwość walki o tytuł mistrzowski, lecz również pozostanie w sezonie 2022/2023 w e-hokejowej ekstraklasie.

Przeciwnikiem naszego reprezentanta będzie Kacper Sobański, reprezentujący drużynę Miners Tychy. Zwycięzca tej serii, rozgrywanej do trzech zwycięstw będzie walczył dalej o tytuł mistrzowski w bieżącym sezonie oraz zapewni swojemu klubowi miejsce wśród najlepszych e-sportowych ekip w PHeL.

Przegrany, dołączy do grona drużyn, które w przyszłym sezonie walczyć będą w nowopowstałej 1. e-lidze, w której wiadomo już, że zobaczymy: GKS Katowice Hokej , Od zera do NHL'a Damian Nawa - Skating School , SMS Toruń, Media Team Gdańsk, KS Katowice Naprzód Janów, BKS Bydgoszcz, KHL Poznań i MKS Sokoły Toruń.

Trzymamy kciuki za naszego reprezentanta i liczymy, że to KH Energa Toruń będzie dalej walczyć wśród najlepszych e-hokejowych drużyn w Polsce.

Udostępnij