Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Home Odkryj Kadra Terminarz Social Media

3 tygodnie temu

KH Energa Toruń na otwarciu sklepu marki Octagon w Toruniu

Już w najbliższą sobotę, 13 lutego, o godz. 10.00 świat KH Energa Toruń i świat Octagon spotkają się ze sobą w trakcie wyjątkowego eventu, którym będzie otwarcie oficjalnego sklepu marki Octagon przy ul. Królowej Jadwigi 1, w Toruniu.

Wiece co łączy naszych hokeistów i zawodników MMA. I jedni i drudzy to prawdziwi wojownicy.

Już w najbliższą sobotę, 13 lutego, o godz. 10.00 świat KH Energa Toruń  i świat marki Octagon spotkają się ze sobą w trakcie wyjątkowego eventu, którym będzie otwarcie oficjalnego sklepu marki Octagon przy ul. Królowej Jadwigi 1, w Toruniu.

Gościem specjalnym WIELKIEGO OTWARCIA SKLEPU OCTAGON TORUŃ 13.02.2021, będzie Artur "KORNIK" Sowiński, polski zawodnik mieszanych sztuk walki wagi lekkiej oraz piórkowej KSW. Były międzynarodowy mistrz KSW w wadze piórkowej (-66 kg).

W imieniu naszej drużyny z Arturem spotka się znany z mocnych pięści Artem Smirnov, który przekaże fighterowi Octagonu naszą drużynową koszulkę i być może będzie to początek dłuższej współpracy między KH Energa Toruń a marką Octagon.

Zapraszamy Was wszystkich do toruńskiego sklepu Octagon i z tej okazji mamy dla Was wyjątkowy konkurs:

👉 polub profil Octagon Toruń oraz dołącz do wydarzenia WIELKIE OTWARCIE SKLEPU OCTAGON TORUŃ 13.02.2021

👉 napisz w komentarzu pod tym postem jakiego toruńskiego hokeistę wspominasz jako największego fightera i dlaczego

Na odpowiedzi czekamy do 13 lutego, do godz. 10💪

Dwie najciekawsze naszym zdaniem odpowiedzi zostaną nagrodzone oryginalnymi koszulkami ufundowanymi przez Octagon, a dziesięciu kolejnych autorów najciekawszych komentarzy otrzyma specjalne bony rabatowe, ufundowane przez toruński sklep Octagon.

Udostępnij