Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

Conrad Mölder nowym bramkarzem KH Energa Toruń!

5 miesięcy temu | 23.06.2021, 10:09
Conrad Mölder nowym bramkarzem KH Energa Toruń!

Naszym nowym bramkarzem będzie fiński bramkarz Conrad Mölder, który już w wieku 19 lat był pierwszym bramkarzem w fińskiej lidze Mestis w drużynie TUTO Hockey

Nastał czas na prezentację nowego bramkarza naszej drużyny w sezonie 2021/2022!

Nie będzie to niestety znany z występów w poprzednim sezonie w trójkolorowych barwach Anton Svensson.

Negocjacje z Antonem trwały bardzo długo, lecz szwedzki bramkarz, który prowadził obecnie rozmowy jedynie z naszym klubem, nie jest w stanie podjąć decyzji nie tylko w sprawie gry w naszych barwach, lecz również w kwestii kontynuowania swojej hokejowej kariery jako takiej. Dziękujemy Antonowi za miniony sezon i życzymy mu powodzenia bez względu na to, czy będzie kontynuował przygodę z hokejem, czy też zdecyduje się wybrać inną drogę. Jest przyjacielem naszej drużyny i pozostajemy w stałym kontakcie.

Naszym nowym bramkarzem będzie fiński bramkarz Conrad Mölder, który już w wieku 19 lat był pierwszym bramkarzem w fińskiej lidze Mestis w drużynie TUTO Hockey .W swojej dotychczasowej karierze Conrad grał m.in. w barwach Kunlun Red Star w MHL, Vaasan Sport w Liiga , TUTO Hockey w Mestis, a ostatni kontrakt podpisał z grającą w słowackiej Tipsport extraliga drużyną HK DUKLA Ingema Michalovce.

Conrad, witamy w Toruniu i wierzymy, że będziesz godnie strzegł naszej bramki!

Conrad, tere tulemast Toruńi ja usume, et kaitsete meie eesmärki väärikalt!

Udostępnij