Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

Dołącz

Historia toruńskiego hokeja sięga roku 1924. Lodowisko Tor-Tor jest naszym drugim domem.
W obiekcie znajdują się dwie pełnowymiarowe tafle, a trybuny mają pojemność 2997 miejsc siedzących. Poza drużyną seniorską, użytkownikiem lodowiska jest także młodzieżowy klub hokejowy MKS Sokoły Toruń.


Klub KH Energa Toruń stosuje nowoczesny i skuteczny marketing, wykorzystując nośne tematy z kultury popularnej oraz nowoczesne technologie


Dla wszystkich firm, które zechcą wesprzeć toruński hokej na lodzie, przygotowana została oferta zawierająca możliwość wykupienia reklamy na cały rok już od 2000 zł. Dostępna jest również oferta pakietowa w trzech atrakcyjnych wariantach.

Bogaty wachlarz form i miejsc ulokowania reklamy, z całą pewnością zadowoli każdego potencjalnego Partnera. Oferta skierowana jest do firm o różnej wielkości i o zróżnicowanych możliwościach finansowych. Na potencjalnych sponsorów naszego klubu czeka wiele miejsc reklamowych, które eksponowane będą przez cały rok, zarówno podczas spotkań ligowych naszej drużyny, ślizgawek, jaki i 200 meczy amatorskiej ligi hokeja na lodzie. Łącznie przez cały okres trwania umowy Państwa logo widoczne będzie dla dziesiątek tysięcy użytkowników lodowiska Tor-Tor, w trakcie ponad 300 imprez organizowanych przez różnego rodzaju podmioty. Pakiet reklamowy zawiera w sobie również całosezonowe karnety oraz karnety VIP, jak również bilety na poszczególne mecze dla Państwa pracowników i klientów.


Kupując wybraną przez siebie reklamę możesz otrzymać dodatkowo wspierającą kampanię reklamową na Facebooku oraz Instagramie o wartości 1% zakupionego nośnika reklamowego.


Dzięki jednym z najefektywniejszych działań marketingowych w całej Polskiej Hokej Lidze, nasi Sponsorzy mogą liczyć na wysoki zwrot medialny swojej inwestycji w nasz Klub. 1000 zł zainwestowane w KH Toruń, może dać aż czterokrotnie wyższy zwrot medialnego, dzięki obecności Marki Sponsora w Telewizji, Internecie, Radiu i Prasie.


Jesteś zainteresowany wsparciem naszego klubu? Chciałbyś zostać naszym Sponsorem albo Partnerem? 

Zapraszamy do kontaktu.

Jesteśmy przekonani, że znajdziemy dogodną dla wszystkich formę współpracy. 

Razem jesteśmy silniejsi!