1 tydzień temu

Polska Hokej e-Liga Open Cup 2020

Witamy wszystkich miłośników e-hokeja, a w szczególności Polskiej Hokej e-Ligi. Przed nami nowy turniej stworzony przez naszą Organizację. Czas na Polska Hokej e-Liga Open Cup 2020! Turniej rozgrywany online w oparciu o grę NHL20 na PS4.

Nie dotyczy nas żaden lockdown i jesteśmy potwornie głodni nowych, esportowych emocji! Dlatego z dumą i radością ogłaszamy, że przyszedł czas na drugi z naszych turniejów, a więc Polska Hokej e-Liga Open Cup 2020!

Turniej rozpocznie się 2 listopada 2020 roku i może w nim wziąć udział każdy Gracz (za wyjątkiem ośmiu najlepszych zawodników Polskiej Hokej e-Ligi 2020). Zachęcamy do reprezentowania profesjonalnych oraz amatorskich klubów hokejowych.By wziąć udział w turnieju należy przesłać zgłoszenie na adres m.jurzysta@torunskihokej.pl (imię i nazwisko, nick oraz PSN, nazwa reprezentowanego klubu) zawierające potwierdzenie wsparcia niniejszej zbiórki kwotą 24 zł (w cenie opaska silikonowa, przypinki i naklejka) lub kwotą 49 zł (opaska silikonowa, przypinki i naklejka plus kubek i koszulka).

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/gdptk9

Regulamin turnieju dostępny:

https://tiny.pl/74qtz

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 października br.

Udostępnij