Witamy w drużynie!

Pierwszych pięciu zawodników, spośród grupy uczestniczącej w testach, podpisało już kontrakty z naszą drużyną. Oto garść informacji o naszych nowych hokeistach.

Alexander Volzhankin to 29 letni skrzydłowy, który ma w swoje karierze jeden sezon gry w KHL w barwach Avangardy Omsk, poza tym przez wiele sezonów grał w drużynach z MHL i VHL oraz w lidze kazachskiej. Ostatni sezon spędził w trzeciej lidze rosyjskiej w barwach Kristallu Saratov.

Gleb Bondaruk to 21 letni napastnik, który po zakończeniu gry w juniorskiej MHL, zagrał w VHL w barwach HK Sarov.

Vladislav Sokolov to 30 letni skrzydłowy, który swoją karierę rozpoczynał w trzeciej lidze rosyjskiej w barwach rezerw Traktor Chelyabinsk. Później większość sezonów spędził w VHL, zaś ostatni sezon rozegrał w lidze estońskiej, reprezentując HK Välk 494 Tartu i zdobywając w 17 meczach 25 goli i odnotowując 23 asysty.

Dmitri Kozlov to 29 letni obrońca, wychowanek Avangardy Omsk, mający za sobą dwa sezony w KHL, 3 sezony w VHL oraz kilka sezonów w trzeciej lidze rosyjskiej, w której jego ostatnim klubem był Kristall Saratov.

Yegor Feofanov to 24 letni napastnik, który ma swojej karierze jeden sezon rozegrany w lidze białoruskiej w barwach Araratu Yerevan, zaś kolejne sezony spędził w trzeciej lidze rosyjskiej, gdzie w minionym sezonie, reprezentując Kristall Saratov w 48 meczach zdobył 17 goli i zaliczył 21 asyst.

Witamy naszych nowych zawodników w drużynie i trzymamy kciuki za ich występy w toruńskich barwach.

Komentowanie zamknięte.