Wielkie Testy

Już w najbliższy poniedziałek 22 lipca, o godz. 18.30, nasi zawodnicy rozpoczną treningi na lodzie. Do grupy polskich hokeistów dołączył już nasz czeski bramkarz Patrik Spěšný, teraz dołączy również grupa zawodników rosyjskich, którzy pojawią się w Toruniu na testach mających na celu uzupełnienie składu o wybranych hokeistów ze wschodu.

Część zawodników przyjedzie do Torunia już w poniedziałek, inni, po dopełnieniu formalności wizowych będą sukcesywnie dołączać do grupy testowej.

W gronie obrońców zaproszonych na testy są m.in.: Stanislav Kandzyuba, który w swojej dotychczasowej karierze grał m.in. w występującej w KHL drużynie Vityaz Podolsk; Dmitri Kozlov, mający w swojej karierze m.in. występy na taflach KHL w barwach Avangard Omsk; Mikhail Syroyezhkin grający w poprzednim sezonie w Kristall Saratov; Artyom Smirnov grający przez poprzednie dwa sezony w drużynie Kristall Saratov oraz Timur Sulteyev, który odnosił sukcesy w rosyjskim MHL, a po zakończeniu kariery juniorskiej występował w drużynie Krasnoyarskie Rysi.

Wśród napastników, którzy zawitają do Torunia znajdą się tacy zawodnicy jak: Vladislav Sokolov, mający za sobą wiele sezonów występów w rosyjskiej VHL oraz ostatni sezon w lidze estońskiej w barwach HK Välk 494 Tartu, gdzie w 17 spotkaniach zdobył 25 goli i zanotował 23 asysty; Maxim Glazunov związany do tej pory z Aviatory MAI Moskva; Dmitri Teslenko, który ostatni sezon rozegrał w VHL w barwach CSK VVS Samara; Yegor Feofanov grający przez ostatnie dwa sezony w Kristall Saratov; Artyom Sadretdinov, który ostatni sezon spędził w lidze kazachstańskiej w drużynie Beibarys Atyrau oraz Danila Bogush, mający za sobą m.in. występy w reprezentacji Rosji U17 oraz cztery sezony w MHL, w tym ostatni sezon w barwach Kuznetskie Medvedi.

Lista zawodników zaproszonych na testy jest otwarta i na pewno pod dach Tor-Toru zawitają jeszcze inni zawodnicy, o czym będziemy Was na bieżąco informować w specjalnie utworzonym wydarzeniu.

Komentowanie zamknięte.