Treningi rozpoczęte!

W dniu dzisiejszym na Stadionie Miejskim przy ul. Bema oraz na siłowni Lodowiska Tor-Tor odbył się pierwszy trening naszej drużyny KH Energa Toruń w ramach przygotowań do nowego sezonu Polskiej Hokej Ligi 2019/2020.

W zajęciach pod okiem trenera Y.Chukha wzięło udział 11 z 13 zakontraktowanych obecnie zawodników.
W zajęciach nie bierze jeszcze udziału Bartosz Fraszko, dochodzący do zdrowia po zabiegu barku, oraz Patrick Spesny, który do drużyny dołączy w lipcu, a do tego czasu będzie się przygotowywał indywidualnie.
Po wystawieniu ocen w szkołach, do treningów zostaną dookoptowani gracze MKS Sokoły najwyższych roczników, którzy dostaną szansę obycia z treningami na ekstraligowym poziomie, oraz możliwość dołączenia do naszej drużyny przy prezentowaniu odpowiedniego progresu poziomu sportowego.

Pierwszy tydzień zajęć, to zajęcia stosunkowo lekkie, adaptujące do ciężkiej pracy która czeka zawodników od przyszłego tygodnia.
W czerwcu zajęcia treningowe odbywać się będą dwa razy dziennie, a dodatkowo w sobotę raz dziennie.
Wyjście drużyny na lód zaplanowane jest na drugą połowę lipca.

Cały czas trwają rozmowy z zawodnikami którzy wzmocnią nasz skład w najbliższym sezonie.
Plan zakłada zakontraktowanie kilku graczy w najbliższym czasie, oraz analogicznie do poprzedniego sezonu przetestowanie szerokiej grupy zawodników już na lodzie, oraz sprawdzenie ich w meczach sparingowych, po których zapadną konkretne decyzje personalne.

Obecnie skład trenujących prezentuje się następująco:
Krzysztof Bojanowski
Patrik Spesny
Bartosz Skólmowski
Adrian Jaworski
Mateusz Zieliński
Michał Kalinowski
Dominik Olszewski
Daniel Minge
Jarosław Dołęga
Piotr Naparło
Filip Mazurkiewicz
Jakub Jaworski
Bartosz Fraszko

Komentowanie zamknięte.