Terminarz 2018/2019

Terminarz rozgrywek
Ekstraligi hokeja na lodzie

Terminarz PHL
Mecze rozrgrywane w tygodniu w dni robocze rozpoczynamy o godz. 18.30, mecze w dni wolne o godz. 17.00

Terminarz rundy zasadniczej rozgrywek Polskiej Hokej Ligi Sezon: 2018/2019

RUNDA 1. SEZON ZASADNICZY
4.09.2018 wtorek, termin PZHL
NESTA Toruń – Kadra PZHL 12:1

5.09.2018 środa, termin PZHL
MH AUTOMATYKA Gdańsk – Kadra PZHL 4:2

7.09.2018 piątek, 22. kolejka
128.* ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec TAURON – KH GKS Katowice 1:4

9.09.2018 niedziela, termin PZHL
ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec – Kadra PZHL 7:2

11.09.2018 wtorek, 1. kolejka
5.* JKH GKS Jastrzębie – TMH POLONIA Bytom 3:0

11.09.2018 wtorek, termin PZHL
TAURON KH GKS Katowice – Kadra PZHL 12:0

12.09.2018 środa, termin PZHL
JKH GKS Jastrzębie – Kadra PZHL 3:2

14.09.2018 piątek, 1. kolejka
1. GKS Tychy pauza
2. TAURON KH GKS Katowice – ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec 3:2
3. TATRYSKI Podhale Nowy Targ – NESTA Toruń przerwany przy stanie 1:0 dla gospodarzy
4. COMARCH Cracovia – MH AUTOMATYKA Gdańsk 2:1
6. KS UNIA Oświęcim – PGE ORLIK Opole 3:2 (2:2)

16.09.2018 niedziela, 2. kolejka
7. PGE ORLIK Opole pauza
8. WĘGLOKOKS POLONIA Bytom – KS UNIA Oświęcim 5:4 (4:4)
9. MH AUTOMATYKA Gdańsk – JKH GKS Jastrzębie 1:2
10. KH Energa Toruń – COMARCH Cracovia 2:1 (1:1)
11. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec – TATRYSKI Podhale Nowy Targ 1:7
12. GKS Tychy – TAURON KH GKS Katowice 3:2

18.09.2018 wtorek, 21. kolejka
*125. TAURON KH GKS Katowice – GKS Tychy 5:2

18.09.2018 wtorek, termin PZHL
PGE ORLIK Opole – Kadra PZHL 6:5 (5:5)

19.09.2018 środa, termin PZHL
WĘGLOKOKS POLONIA Bytom – Kadra PZHL 7:2

21.09.2018 piątek, 3. kolejka
13. TAURON KH GKS Katowice pauza
14. TATRYSKI Podhale Nowy Targ – GKS Tychy 1:3
15. COMARCH Cracovia – ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec 4:1
16. JKH GKS Jastrzębie – KH Energa Toruń 5:2
17. KS UNIA Oświęcim – MH AUTOMATYKA Gdańsk 3:6
18. WĘGLOKOKS KRAJ Polonia Bytom – PGE ORLIK Opole 6:3

23.09.2018 niedziela, 4. kolejka
19. WĘGLOKOKS KRAJ Polonia Bytom pauza
20. MH AUTOMATYKA Gdańsk – PGE ORLIK Opole 5:6 (5:5)
21. KH Energa Toruń – KS UNIA Oświęcim 4:3
22. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec – JKH GKS Jastrzębie 2:3
23. GKS Tychy – COMARCH Cracovia 3:2 (2:2)
24. TAURON KH GKS Katowice – TATRYSKI Podhale Nowy Targ 6:3

25.09.2018 wtorek, 5. kolejka
25. TATRYSKI Podhale Nowy Targ pauza
26. TAURON KH GKS Katowice – COMARCH Cracovia 4:5
27. JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy 3:2 (2:2)
28. KS UNIA Oświęcim – ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec 4:2
29. PGE ORLIK Opole – KH Energa Toruń 2:4
30. WĘGLOKOKS KRAJ Polonia Bytom – MH AUTOMATYKA Gdańsk 2:3

26.09.2018 środa, termin PZHL 8
KS UNIA Oświęcim – Kadra PZHL 4:0

28.09.2018 piątek, 6. kolejka
31. MH AUTOMATYKA Gdańsk pauza
32. KH Energa Toruń – WĘGLOKOKS KRAJ Polonia Bytom 4:0
33. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec – PGE ORLIK Opole 3:2 (2:2)
34. GKS Tychy – KS UNIA Oświęcim 6:2
35. TAURON KH GKS Katowice – JKH GKS Jastrzębie 3:2 (2:2)
36. TATRYSKI Podhale Nowy Targ – COMARCH Cracovia 2:1

30.09.2018 niedziela, 7. kolejka
37. COMARCH Cracovia pauza
38. JKH GKS Jastrzębie – TATRYSKI Podhale Nowy Targ 1:4
39. TAURON KH GKS Katowice – KS UNIA Oświęcim 4:1
40. PGE ORLIK Opole – GKS Tychy 1:5
41. WĘGLOKOKS KRAJ Polonia Bytom – ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec 0:1
42. MH AUTOMATYKA Gdańsk – KH Energa Toruń 5:2

2.10.2018 wtorek, 8. kolejka
43. KH Energa Toruń pauza
44. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec – MH AUTOMATYKA Gdańsk 4:1
45. GKS Tychy – WĘGLOKOKS KRAJ Polonia Bytom 5:0
46. TAURON KH GKS Katowice – PGE ORLIK Opole 11:3
47. TATRYSKI Podhale Nowy Targ – KS UNIA Oświęcim 1:0 (0:0)
48. COMARCH Cracovia – JKH GKS Jastrzębie 1:0

3.10.2018 środa, termin PZHL 9
GKS Tychy – Kadra PZHL 9:1

5.10.2018 piątek, 9. kolejka
49. JKH GKS Jastrzębie pauza
50. KS UNIA Oświęcim – COMARCH Cracovia 5:3
51. PGE ORLIK Opole – TATRYSKI Podhale Nowy Targ 2:3 (2:2)
52. TAURON KH GKS Katowice – WĘGLOKOKS KRAJ Polonia Bytom 6:0
53. MH AUTOMATYKA Gdańsk – GKS Tychy 2:2 (2:3)
54. KH Energa Toruń – ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec 4:4 (4:5)

7.10.2018 niedziela, 10. kolejka
55. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec pauza
56. GKS Tychy – KH Energa Toruń 0:2
57. TAURON KH GKS Katowice – MH AUTOMATYKA Gdańsk 2:0
58. TATRYSKI Podhale Nowy Targ – WĘGLOKOKS KRAJ Polonia Bytom 6:3
59. COMARCH Cracovia – PGE ORLIK Opole 2:3
60. JKH GKS Jastrzębie – KS UNIA Oświęcim 7:4

9.10.2018 wtorek, termin PZHL 10
TATRYSKI Podhale Nowy Targ – Kadra PZHL 8:0

10.10.2018 środa, termin PZHL 11
COMARCH Cracovia – Kadra PZHL 6:0

12.10.2018 piątek, 11. kolejka
61. KS UNIA Oświęcim pauza
62. PGE ORLIK Opole – JKH GKS Jastrzębie 3:2 (2:2)
63. WĘGLOKOKS KRAJ Polonia Bytom – COMARCH Cracovia 3:8
64. MH AUTOMATYKA Gdańsk – TATRYSKI Podhale Nowy Targ 2:1
65. KH Energa Toruń – TAURON KH GKS Katowice 0:3
66**. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec – GKS Tychy 5:6

RUNDA 2. SEZON ZASADNICZY
11.10.2018 sobota, 12. kolejka
71.* KH Energa Toruń – TAURON KH GKS Katowice 2:6

14.10.2018 niedziela, 12. kolejka
67. KS UNIA Oświęcim pauza
68. JKH GKS Jastrzębie – PGE ORLIK Opole 6:0
69. COMARCH Cracovia – WĘGLOKOKS KRAJ Polonia Bytom 3:4 (3:3)
70. TATRYSKI Podhale Nowy Targ – MH AUTOMATYKA Gdańsk 1:0
72.** GKS Tychy – ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec 5:6

16.10.2018 wtorek, termin PZHL 12
MH AUTOMATYKA Gdańsk – Kadra PZHL 9:1

17.10.2018 środa, termin PZHL 13
KH Energa Toruń – Kadra PZHL 8:2

19.10.2018 piątek, 13. kolejka
73. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec pauza
74. GKS Tychy – KH Energa Toruń 3:1
75. MH AUTOMATYKA Gdańsk – TAURON KH GKS Katowice 1:2
76. WĘGLOKOKS KRAJ Polonia Bytom – TATRYSKI Podhale Nowy Targ 2:5
77. PGE ORLIK Opole – COMARCH Cracovia 2:3
78. KS UNIA Oświęcim – JKH GKS Jastrzębie 0:1

21.10.2018 niedziela, 14. kolejka
79. JKH GKS Jastrzębie pauza
80. COMARCH Cracovia – KS UNIA Oświęcim 5:3
81. TATRYSKI Podhale Nowy Targ – PGE ORLIK Opole 6:1
82. WĘGLOKOKS KRAJ Polonia Bytom – TAURON KH GKS Katowice 1:8
83. GKS Tychy – MH AUTOMATYKA Gdańsk 7:3
84. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec – KH EnergaToruń 2:6

23.10.2018 wtorek, termin PZHL 14
TAURON KH GKS Katowice – Kadra PZHL

24.10.2018 środa, termin PZHL 15
GKS Tychy – Kadra PZHL

26.10.2018 piątek, 15. kolejka
85. KH Energa Toruń pauza
86. MH AUTOMATYKA Gdańsk – ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec
87. KS UNIA Oświęcim – TATRYSKI Podhale Nowy Targ
88. WĘGLOKOKS KRAJ Polonia Bytom – GKS Tychy
89. JKH GKS Jastrzębie – COMARCH Cracovia
90. PGE ORLIK Opole – TAURON KH GKS Katowice

28.10.2018 niedziela, 16. kolejka
91. COMARCH Cracovia pauza
92. TATRYSKI Podhale Nowy Targ – JKH GKS Jastrzębie
93. KS UNIA Oświęcim – TAURON KH GKS Katowice
94. GKS Tychy – PGE ORLIK Opole
95. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec – WĘGLOKOKS KRAJ Polonia Bytom
96. KH EnergaToruń – MH AUTOMATYKA Gdańsk

30.10.2018 wtorek, 17. kolejka
97. MH AUTOMATYKA Gdańsk pauza
98. WĘGLOKOKS KRAJ Polonia Bytom – KH Energa Toruń
99. PGE ORLIK Opole – ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec
100. KS UNIA Oświęcim – GKS Tychy
101. JKH GKS Jastrzębie – TAURON KH GKS Katowice
102. COMARCH Cracovia – TATRYSKI Podhale Nowy Targ

31.10.2018 środa, termin PZHL 16
ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec – Kadra PZHL

2.11.2018 piątek, 18. kolejka
103. TATRYSKI Podhale Nowy Targ pauza
104. COMARCH Cracovia – TAURON KH GKS Katowice
105. GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie
106. KH Energa Toruń – PGE ORLIK Opole
107. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec – KS UNIA Oświęcim
108. MH AUTOMATYKA Gdańsk – WĘGLOKOKS KRAJ Polonia Bytom

4.11.2018 niedziela, 19. kolejka
109. WĘGLOKOKS KRAJ Polonia Bytom pauza
110. PGE ORLIK Opole – MH AUTOMATYKA Gdańsk
111. KS UNIA Oświęcim – KH Energa Toruń
112. JKH GKS Jastrzębie – ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec
113. COMARCH Cracovia – GKS Tychy
114. TATRYSKI Podhale Nowy Targ – TAURON KH GKS Katowice

13.11.2018 wtorek, termin PZHL 17
KS UNIA Oświęcim – Kadra PZHL

14.11.2018 środa, 12. kolejka
72.** GKS Tychy – ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec
**Mecz przełożony z dnia 14.10.2018

14.11.2018 środa, termin PZHL 18
TATRYSKI Podhale Nowy Targ – Kadra PZHL

16.11.2018 piątek, 20. kolejka
115. TAURON KH GKS Katowice pauza
116. GKS Tychy – TATRYSKI Podhale Nowy Targ
117. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec – COMARCH Cracovia
118. KH Energa Toruń – JKH GKS Jastrzębie
119. MH AUTOMATYKA Gdańsk – KS UNIA Oświęcim
120. PGE ORLIK Opole – WĘGLOKOKS KRAJ Polonia Bytom

18.11.2018 niedziela, 21. kolejka
121. PGE ORLIK Opole pauza
122. KS UNIA Oświęcim – WĘGLOKOKS KRAJ Polonia Bytom
123. COMARCH Cracovia – KH Energa Toruń
124. TATRYSKI Podhale Nowy Targ – ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec
126. JKH GKS Jastrzębie – MH AUTOMATYKA Gdańsk

20.11.2018 wtorek, 22. kolejka
127. GKS Tychy pauza
129. KH Energa Toruń – TATRYSKI Podhale Nowy Targ
130. MH AUTOMATYKA Gdańsk – COMARCH Cracovia
131. WĘGLOKOKS KRAJ Polonia Bytom – JKH GKS Jastrzębie
132. PGE ORLIK Opole – KS UNIA Oświęcim

21.11.2018 środa, termin PZHL 19
JKH GKS Jastrzębie – Kadra PZHL

RUNDA 3. SEZON ZASADNICZY
23.11.2018 piątek, 23. kolejka
133. GKS Tychy pauza
134. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec – TAURON KH GKS Katowice
135. TATRYSKI Podhale Nowy Targ – KH Energa Toruń
136. COMARCH Cracovia – MH AUTOMATYKA Gdańsk
137. JKH GKS Jastrzębie – WĘGLOKOKS KRAJ Polonia Bytom
138. KS UNIA Oświęcim – PGE ORLIK Opole

25.11.2018 niedziela, 24. kolejka
139. PGE ORLIK Opole pauza
140. WĘGLOKOKS KRAJ Polonia Bytom – KS UNIA Oświęcim
141. MH AUTOMATYKA Gdańsk – JKH GKS Jastrzębie
142. KH Energa Toruń – COMARCH Cracovia
143. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec – TATRYSKI Podhale Nowy Targ
144. GKS Tychy – TAURON KH GKS Katowice

27.11.2018 wtorek, 25. kolejka
145. TAURON KH GKS Katowice pauza
146. TATRYSKI Podhale Nowy Targ – GKS Tychy
147. COMARCH Cracovia – ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec
148. JKH GKS Jastrzębie – KH Energa Toruń
149. KS UNIA Oświęcim – MH AUTOMATYKA Gdańsk
150. WĘGLOKOKS KRAJ Polonia Bytom – PGE ORLIK Opole

28.11.2018 środa, termin PZHL 20
COMARCH Cracovia – Kadra PZHL

30.11.2018 piątek, 26. kolejka
151. WĘGLOKOKS KRAJ Polonia Bytom pauza
152. MH AUTOMATYKA Gdańsk – PGE ORLIK Opole
153. KH Energa Toruń – KS UNIA Oświęcim
154. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec – JKH GKS Jastrzębie
155. GKS Tychy – COMARCH Cracovia
156. TATRYSKI Podhale Nowy Targ – TAURON KH GKS Katowice

2.12.2018 niedziela, 27. kolejka
157. TATRYSKI Podhale Nowy Targ pauza
158. COMARCH Cracovia – TAURON KH GKS Katowice
159. JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy
160. KS UNIA Oświęcim – ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec
161. PGE ORLIK Opole – KH Energa Toruń
162. WĘGLOKOKS KRAJ Polonia Bytom – MH AUTOMATYKA Gdańsk

3.12.2018 poniedziałek, termin PZHL 21
WĘGLOKOKS KRAJ Polonia Bytom – Kadra PZHL

4.12.2018 wtorek, 28. kolejka
163. MH AUTOMATYKA Gdańsk pauza
165. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec – PGE ORLIK Opole
166. GKS Tychy – KS UNIA Oświęcim
167. JKH GKS Jastrzębie – TAURON KH GKS Katowice
168. TATRYSKI Podhale Nowy Targ – COMARCH Cracovia

5.12.2018 środa, 28. kolejka
165.* KH Energa Toruń – WĘGLOKOKS KRAJ Polonia Bytom

6.12.2018 czwartek, termin PZHL 22
PGE ORLIK Opole – Kadra PZHL

7.12.2018 piątek, 29. kolejka
169. COMARCH Cracovia pauza
170. JKH GKS Jastrzębie – TATRYSKI Podhale Nowy Targ
171. KS UNIA Oświęcim – TAURON KH GKS Katowice
172. PGE ORLIK Opole – GKS Tychy
173. WĘGLOKOKS KRAJ Polonia Bytom – ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec
174. MH AUTOMATYKA Gdańsk – KH Energa Toruń

10.12.2018 poniedziałek, 30. kolejka
175. KH Energa Toruń pauza
176. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec – MH AUTOMATYKA Gdańsk
177. GKS Tychy – WĘGLOKOKS KRAJ Polonia Bytom
178. PGE ORLIK Opole – TAURON KH GKS Katowice
179. TATRYSKI Podhale Nowy Targ – KS UNIA Oświęcim
180. COMARCH Cracovia – JKH GKS Jastrzębie

18.12.2018 wtorek, 31. kolejka
181. JKH GKS Jastrzębie pauza
182. KS UNIA Oświęcim – COMARCH Cracovia
183. PGE ORLIK Opole – TATRYSKI Podhale Nowy Targ
184. WĘGLOKOKS KRAJ Polonia Bytom – TAURON KH GKS Katowice
185. MH AUTOMATYKA Gdańsk – GKS Tychy
186. KH Energa Toruń – ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec

20.12.2018 czwartek, 32. kolejka
187. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec pauza
188. KH Energa Toruń – GKS Tychy
189. MH AUTOMATYKA Gdańsk – TAURON KH GKS Katowice
190. TATRYSKI Podhale Nowy Targ – WĘGLOKOKS KRAJ Polonia Bytom
191. COMARCH Cracovia – PGE ORLIK Opole
192. JKH GKS Jastrzębie – KS UNIA Oświęcim

22.12.2018 sobota, 33. kolejka
193. KS UNIA Oświęcim pauza
194. PGE ORLIK Opole – JKH GKS Jastrzębie
195. WĘGLOKOKS KRAJ Polonia Bytom – COMARCH Cracovia
196. MH AUTOMATYKA Gdańsk – TATRYSKI Podhale Nowy Targ
197. TAURON KH GKS Katowice – KH Energa Toruń
198. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec – GKS Tychy

RUNDA 4. SEZON ZASADNICZY
4.01.2019 piątek, 34. kolejka
199. KS UNIA Oświęcim pauza
200. JKH GKS Jastrzębie – PGE ORLIK Opole
201. COMARCH Cracovia – WĘGLOKOKS KRAJ Polonia Bytom
202. TATRYSKI Podhale Nowy Targ – MH AUTOMATYKA Gdańsk
203. TAURON KH GKS Katowice – KH Energa Toruń
204. GKS Tychy – ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec

5.01.2019 sobota, 35. kolejka
207.* TAURON KH GKS Katowice – MH AUTOMATYKA Gdańsk

6.01.2019 niedziela, 35. kolejka
205. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec pauza
206. KH Energa Toruń – GKS Tychy
208. WĘGLOKOKS KRAJ Polonia Bytom – TATRYSKI Podhale Nowy Targ
209. PGE ORLIK Opole – COMARCH Cracovia
210. KS UNIA Oświęcim – JKH GKS Jastrzębie

8.01.2019 wtorek, 36. kolejka
211. JKH GKS Jastrzębie pauza
212. COMARCH Cracovia – KS UNIA Oświęcim
213. TATRYSKI Podhale Nowy Targ – PGE ORLIK Opole
214. TAURON KH GKS Katowice – WĘGLOKOKS KRAJ Polonia Bytom
215. GKS Tychy – MH AUTOMATYKA Gdańsk
216. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec – KH Energa Toruń

11.01.2019 piątek, 37. kolejka
217. KH Energa Toruń pauza
218. MH AUTOMATYKA Gdańsk – ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec
219. KS UNIA Oświęcim – TATRYSKI Podhale Nowy Targ
220. WĘGLOKOKS KRAJ Polonia Bytom – GKS Tychy
221. JKH GKS Jastrzębie – COMARCH Cracovia
222. TAURON KH GKS Katowice – PGE ORLIK Opole

13.01.2019 niedziela, 38. kolejka
223. COMARCH Cracovia pauza
224. TATRYSKI Podhale Nowy Targ – JKH GKS Jastrzębie
225. TAURON KH GKS Katowice – KS UNIA Oświęcim
226. GKS Tychy – PGE ORLIK Opole
227. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec – WĘGLOKOKS KRAJ Polonia Bytom
228. KH Energa Toruń – MH AUTOMATYKA Gdańsk

15.01.2019 wtorek, 39. kolejka
229. MH AUTOMATYKA Gdańsk pauza
230. WĘGLOKOKS KRAJ Polonia Bytom – KH Energa Toruń
231. PGE ORLIK Opole – ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec
232. KS UNIA Oświęcim – GKS Tychy
233. TAURON KH GKS Katowice – JKH GKS Jastrzębie
234. COMARCH Cracovia – TATRYSKI Podhale Nowy Targ

18.01.2019 piątek, 40. kolejka
235. TATRYSKI Podhale Nowy Targ pauza
236. TAURON KH GKS Katowice – COMARCH Cracovia
237. GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie
238. KH Energa Toruń – PGE ORLIK Opole
239. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec – KS UNIA Oświęcim
240. MH AUTOMATYKA Gdańsk – WĘGLOKOKS KRAJ Polonia Bytom

20.01.2019 niedziela, 41. kolejka
241. WĘGLOKOKS KRAJ Polonia Bytom pauza
242. PGE ORLIK Opole – MH AUTOMATYKA Gdańsk
243. KS UNIA Oświęcim – KH Energa Toruń
244. JKH GKS Jastrzębie – ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec
245. COMARCH Cracovia – GKS Tychy
246. TATRYSKI Podhale Nowy Targ – TAURON KH GKS Katowice

22.01.2019 wtorek, 42. kolejka
247. TAURON KH GKS Katowice pauza
248. GKS Tychy – TATRYSKI Podhale Nowy Targ
249. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec – COMARCH Cracovia
250. KH Energa Toruń – JKH GKS Jastrzębie
251. MH AUTOMATYKA Gdańsk – KS UNIA Oświęcim
252. PGE ORLIK Opole – WĘGLOKOKS KRAJ Polonia Bytom

25.01.2019 piątek, 43. kolejka
253. PGE ORLIK Opole pauza
254. KS UNIA Oświęcim – WĘGLOKOKS KRAJ Polonia Bytom
255. COMARCH Cracovia – KH Energa Toruń
256. TATRYSKI Podhale Nowy Targ – ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec
257. TAURON KH GKS Katowice – GKS Tychy
258. JKH GKS Jastrzębie – MH AUTOMATYKA Gdańsk

27.01.2019 niedziela, 44. kolejka
259. GKS Tychy pauza
260. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec – TAURON KH GKS Katowice
261. KH Energa Toruń – TATRYSKI Podhale Nowy Targ
262. MH AUTOMATYKA Gdańsk – COMARCH Cracovia
263. WĘGLOKOKS KRAJ Polonia Bytom – JKH GKS Jastrzębie
264. PGE ORLIK Opole – KS UNIA Oświęcim