Rozstanie z trio napastników

Drodzy kibice

Jak wszyscy już doskonale wiecie nie udało nam się dojść do porozumienia w sprawie kontraktów na kolejny sezon z trójką zawodników zza wschodniej granicy czyli D.Orekhinem, R.Korchokhą oraz S.Garshinem.

Rozmowy z tymi zawodnikami rozpoczęły się z jako pierwszymi  jeszcze w trakcie trwającego sezonu, a po zakończeniu play-off odbywały się praktycznie codziennie.

Niestety rosnące oczekiwania zawodników po każdej składanej propozycji przez naszą stronę doszły do poziomu, którego ostatecznie zawodnicy nie potrafili przedstawić, a każda propozycja była odrzucana .W piątek 15 marca wydawało się, że doszliśmy do porozumienia w sprawie finansów. W poniedziałek 18 marca zawodnicy przyszli z nową propozycją (odnosimy wrażenie że już wtedy podjęli decyzję o swojej przyszłości). Od tego czasu zawodnicy zdecydowanie byli na nie i próby negocjacji podejmowane przez wiele osób były skazane na niepowodzenie. Pomimo otrzymania propozycji największych kontraktów w historii ostatnich 10 lat toruńskiego hokeja nie zdecydowali się na przyjęcie tych warunków.

Jest nam niezmiernie smutno, że tak zżyci z klubem oraz kibicami zawodnicy zdecydowali się kontynuować karierę poza naszym miastem, jednak taką decyzję podjęli, pomimo walki i zaangażowania wielu osób w próby zmiany ich decyzji. Musimy również uwzględniać możliwości finansowe klubu, ponieważ w tym sezonie mieliśmy smutne przykłady, jak się kończy złe bilansowanie budżetu drużyny.

Zawodnikom życzymy powodzenia w dalszej karierze sportowej, i dziękujemy za emocjonujące występy w naszych barwach przez ostatnie dwa sezony.

IMG_2019_1 IMG_2098_1 IMG_5484_1

Komentowanie zamknięte.