Rozpoczynamy przygotowania

W dniu wczorajszym Klub porozumiał się z trenerem w sprawie prowadzenia letnich przygotowań naszej drużyny przed sezonem 2015/16.
Zajęcie z drużyną w tym okresie poprowadzi były zawodnik toruńskiego Pomorzanina trener Marek Górecki. Gotowy jest on również zostać asystentem głównego trenera w momencie znalezienia odpowiedniego kandydata na to stanowisko, co również zostało już uzgodnione z Zarządem.
Informujemy również, że cały czas poszukujemy kandydata na stanowisko I trenera drużyny. Kandydaci którzy do tej przedstawieni przez Zarząd Klubu nie spełniali kryteriów postawionych przez Radę Nadzorczą. Codziennie odbywają się kolejne rozmowy z kandydatami na to stanowisko. Trzon trenerów z którymi odbywają się rozmowy stanowią kandydaci zza naszej południowej granicy, jednak są wśród również trenerzy pochodzący zza oceanu (m.in.kanadyjczycy z europejskim obywatelstwem).

Drużyna rozpocznie przygotowania do sezonu 4 maja w zintensyfikowanej formule jednotorowego treningu na bazie toruńskiego MOSiRu i okolicznych obiektach sportowych.
W momencie zgłoszenia drużyny do rozgrywek ekstraligi tryb przygotowań zostanie podniesiony do dwutorowego.

Cały czas trwają również rozmowy z zawodnikami z całej Polski, zarówno występującymi w barwach naszej drużyny w ekstralidze, jak i jeszcze takimi, którzy naszej koszulki nie nosili.

Przygotowania od maja rozpoczną zawodnicy którzy reprezentowali naszą drużynę w mijającym sezonie.

Komentowanie zamknięte.