Regulamin i terminarz rozgrywek PHL 2018/19

Zasady rozgrywek Polskiej Hokej Ligi
Pliki pdf do pobrania:
Zasady rozgrywek Polskiej Hokej Ligi 2018_2019
PHL Terminarz 2018-19 (2) + Play Off / PO KOREKCIE z dnia 31.07.2018
Regulamin Pucharu Polski 2018_2019

Sezon 2018/2019
1. Drużyny Polskiej Hokej Ligi rozgrywają w sezonie zasadniczym cztery rundy
systemem „każdy z każdym” oraz dwa mecze z Kadrą PZHL (łącznie po 42 mecze).
Punkty zdobyte w meczach z Kadrą PZHL będą zaliczane do ogólnej liczby punktów
zdobytych przez poszczególne zespoły. Kadra PZHL rozrywać będzie wszystkie
spotkania „na wyjeździe”. Gospodarz meczu z Kadrą PZHL zapewni dostęp do
lodowiska oraz zaplecza szatniowego, natomiast Kadra PZHL poniesie koszty obsługi
sędziowskiej. W Kadrze PZHL będą występować, po uzgodnieniach z klubami
macierzystymi, zawodnicy szerokiej Kadry Narodowej Seniorów powołani przez
trenerów Kadry Narodowej. Mecze Kadry PZHL odbędą się poza terminami rozgrywek
dla pozostałych drużyn PHL.
2. Po czterech rundach sezonu zasadniczego zespoły z miejsc 7,8,9,10 rozegrają mecze
rundy wstępnej Pre-Play-off w systemie: 7 miejsce – 10 miejsce, 8 miejsce – 9 miejsce
do dwóch zwycięstw. Gospodarzem pierwszych i ewentualnie trzecich meczów rundy
Pre-Play-off będą drużyny, które zajmą wyższe miejsca po sezonie zasadniczym.
Zwycięzcy Pre-Play-off przystąpią do Play-off – zwycięzca wyżej sklasyfikowany po
rundzie zasadniczej z pozycji 7, zwycięzca niżej sklasyfikowany z pozycji 8, natomiast
drużyny które zostały pokonane przystąpią do barażu o utrzymanie w PHL. W ramach
barażu o utrzymanie w PHL do tych drużyn dołączy drużyna z miejsca 11 po sezonie
zasadniczym oraz zwycięzca rozgrywek I ligi w sezonie 2018/2019.
3. Rozgrywki barażowe rozgrywane będą w czterech rundach systemem „każdy z
każdym” (12 meczów). Drużyny, które zajmą miejsca 1 i 2 utrzymują się w PHL.
Pozostałe drużyny – miejsce 3 i 4 w sezonie 2019/2020 występować będą w I lidze.
4. Runda Play-off – ćwierćfinały, półfinały oraz finał rozgrywane będą do czterech
wygranych spotkań.
5. Play-off – mecze o brązowy medal będą rozgrywane do dwóch wygranych spotkań.
Rolę gospodarza pierwszego i ewentualnie trzeciego meczu będzie pełnić drużyna
wyżej sklasyfikowana po sezonie zasadniczym.
6. W przypadku wyniku remisowego w sezonie zasadniczym drużyny przystąpią
do 5-minutowej dogrywki w stanie liczebnym 3×3 zawodników na lodzie. W przypadku
dalszego braku rozstrzygnięcia nastąpi seria rzutów karnych wykonywana po 5
zawodników z każdej drużyny.
7. W przypadku braku rozstrzygnięcia spotkania w rundzie Pre-play-off oraz Play-off
drużyny przystąpią do rozegrania dogrywki 20-minutowej w stanie liczebnym 5×5.
W przypadku dalszego braku rozstrzygnięcia wyniku, po pierwszej dogrywce nastąpikolejna, aż do wyłonienia zwycięzcy meczu. Przed każdą z dogrywek następuje 15-
minutowa przerwa przeznaczona na czyszczenie lodu.
8. W sezonie 2018/2019 w każdej drużynie w każdym meczu musi wziąć udział minimum
dwóch zawodników do lat 23 (rocznik 1995 i młodsi).
9. W każdej z drużyn może być zgłoszonych 6-ciu obcokrajowców, czyli zawodników
nieposiadających obywatelstwa polskiego. Bramkarz, który nie posiada obywatelstwa
jest zgłoszony jako dwóch obcokrajowców. W przypadku, gdy drużyna posiada
kolejnego zawodnika bez obywatelstwa, przekraczającego limit, Klub zobligowany jest
do uiszczenia opłaty, zgodnie ze stosowną uchwałą PZHL oraz decyzją PHL Sp. z o.o.

POLSKA HOKEJ LIGA Sezon: 2018/2019
TERMINARZ
1. GKS Tychy
2. TAURON KH GKS Katowice
3. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
4. COMARCH Cracovia
5. JKH GKS Jastrzębie
6. KS UNIA Oświęcim
7. TMH POLONIA Bytom
8. PGE ORLIK Opole
9. MH AUTOMATYKA Gdańsk
10.NESTA Toruń
11.ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec
12.KADRA PZHL
RUNDA 1. SEZON ZASADNICZY
4.09.2018 wtorek termin PZHL 1
NESTA Toruń Kadra PZHL

5.09.2018 środa termin PZHL 2
MH AUTOMATYKA Gdańsk Kadra PZHL
7.09.2018 piątek, 22. kolejka
*128. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec TAURON KH GKS Katowice
*Mecz awansem z dnia 20.11.2018 – udział Tauron KH GKS
Katowice w III rundzie Pucharu Kontynentalnego9.09.2018 niedziela termin PZHL 3
ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec Kadra PZHL
11.09.2018 wtorek, 1. kolejka
*5. JKH GKS Jastrzębie PGE ORLIK Opole
*Mecz awansem z dnia 14.09.2018 – obchody 65. rocznicy
powstania klubu hokejowego w Jastrzębiu
11.09.2018 wtorek termin PZHL 4
TAURON KH GKS Katowice Kadra PZHL
12.09.2018 środa termin PZHL 5
JKH GKS Jastrzębie Kadra PZHL
14.09.2018 piątek, 1. kolejka
1. GKS Tychy pauza
2. TAURON KH GKS Katowice ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec
3. TATRYSKI Podhale Nowy Targ NESTA Toruń
4. COMARCH Cracovia MH AUTOMATYKA Gdańsk
*5. JKH GKS Jastrzębie PGE ORLIK Opole
6. KS UNIA Oświęcim TMH POLONIA Bytom
*Mecz awansem z dnia 14.09.2018 – obchody 65. rocznicy
powstania klubu hokejowego w Jastrzębiu
16.09.2018 niedziela, 2. kolejka
7. TMH POLONIA Bytom pauza
8. PGE ORLIK Opole KS UNIA Oświęcim
9. MH AUTOMATYKA Gdańsk JKH GKS Jastrzębie
10. NESTA Toruń COMARCH Cracovia
11. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec TATRYSKI Podhale Nowy Targ
12. GKS Tychy TAURON KH GKS Katowice18.09.2018 wtorek, 21. kolejka
*125. TAURON KH GKS Katowice GKS Tychy
*Mecz awansem z dnia 18.11.2018 – udział Tauron KH GKS
Katowice w III rundzie Pucharu Kontynentalnego
18.09.2018 wtorek termin PZHL 6
PGE ORLIK Opole Kadra PZHL
19.09.2018 środa termin PZHL 7
TMH POLONIA Bytom Kadra PZHL
21.09.2018 piątek, 3. kolejka
13. TAURON KH GKS Katowice pauza
14. TATRYSKI Podhale Nowy Targ GKS Tychy
15. COMARCH Cracovia ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec
16. JKH GKS Jastrzębie NESTA Toruń
17. KS UNIA Oświęcim MH AUTOMATYKA Gdańsk
18. TMH POLONIA Bytom PGE ORLIK Opole
23.09.2018 niedziela, 4. kolejka
19. PGE ORLIK Opole pauza
20. MH AUTOMATYKA Gdańsk TMH POLONIA Bytom
21. NESTA Toruń KS UNIA Oświęcim
22. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec JKH GKS Jastrzębie
23. GKS Tychy COMARCH Cracovia
24. TAURON KH GKS Katowice TATRYSKI Podhale Nowy Targ
25.09.2018 wtorek, 5. kolejka
25. TATRYSKI Podhale Nowy Targ pauza
26. TAURON KH GKS Katowice COMARCH Cracovia
27. JKH GKS Jastrzębie GKS Tychy
28. KS UNIA Oświęcim ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec
29. Orlik Opole – NESTA Toruń
30. PGE ORLIK Opole MH AUTOMATYKA Gdańsk
26.09.2018 środa termin PZHL 8
KS UNIA Oświęcim Kadra PZHL28.09.2018 piątek, 6. kolejka
31. MH AUTOMATYKA Gdańsk pauza
32. NESTA Toruń – Polonia Bytom
33. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec TMH POLONIA Bytom
34. GKS Tychy KS UNIA Oświęcim
35. TAURON KH GKS Katowice JKH GKS Jastrzębie
36. TATRYSKI Podhale Nowy Targ COMARCH Cracovia
30.09.2018 niedziela, 7. kolejka
37. COMARCH Cracovia pauza
38. JKH GKS Jastrzębie TATRYSKI Podhale Nowy Targ
39. TAURON KH GKS Katowice KS UNIA Oświęcim
40. TMH POLONIA Bytom GKS Tychy
41. PGE ORLIK Opole ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec
42. MH AUTOMATYKA Gdańsk NESTA Toruń
2.10.2018 wtorek, 8. kolejka
43. NESTA Toruń pauza
44. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec MH AUTOMATYKA Gdańsk
45. GKS Tychy PGE ORLIK Opole
46. TAURON KH GKS Katowice TMH POLONIA Bytom
47. TATRYSKI Podhale Nowy Targ KS UNIA Oświęcim
48. COMARCH Cracovia JKH GKS Jastrzębie
3.10.2018 środa termin PZHL 9
GKS Tychy Kadra PZHL
5.10.2018 piątek, 9. kolejka
49. JKH GKS Jastrzębie pauza
50. KS UNIA Oświęcim COMARCH Cracovia
51. TMH POLONIA Bytom TATRYSKI Podhale Nowy Targ
52. TAURON KH GKS Katowice PGE ORLIK Opole
53. MH AUTOMATYKA Gdańsk GKS Tychy
54. NESTA Toruń ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec7.10.2018 niedziela, 10. kolejka
55. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec pauza
56. GKS Tychy NESTA Toruń
57. TAURON KH GKS Katowice MH AUTOMATYKA Gdańsk
58. TATRYSKI Podhale Nowy Targ PGE ORLIK Opole
59. COMARCH Cracovia TMH POLONIA Bytom
60. JKH GKS Jastrzębie KS UNIA Oświęcim
9.10.2018 wtorek termin PZHL 10
TATRYSKI Podhale Nowy Targ Kadra PZHL
10.10.2018 środa termin PZHL 11
COMARCH Cracovia Kadra PZHL
12.10.2018 piątek, 11. kolejka
61. KS UNIA Oświęcim pauza
62. TMH POLONIA Bytom JKH GKS Jastrzębie
63. PGE ORLIK Opole COMARCH Cracovia
64. MH AUTOMATYKA Gdańsk TATRYSKI Podhale Nowy Targ
65. NESTA Toruń TAURON KH GKS Katowice
66. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec GKS Tychy
RUNDA 2. SEZON ZASADNICZY
13.10.2018 sobota, 12. kolejka
*71. NESTA Toruń TAURON KH GKS Katowice
*Mecz przełożony z dnia 14.10.2018
14.10.2018 niedziela, 12. kolejka
67. KS UNIA Oświęcim pauza
68. JKH GKS Jastrzębie TMH POLONIA Bytom
69. COMARCH Cracovia PGE ORLIK Opole
70. TATRYSKI Podhale Nowy Targ MH AUTOMATYKA Gdańsk
*71. NESTA Toruń TAURON KH GKS Katowice
72. GKS Tychy ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec
*Mecz przełożony na dzień 13.10.201816.10.2018 wtorek termin PZHL 12
MH AUTOMATYKA Gdańsk Kadra PZHL
17.10.2018 środa termin PZHL 13
NESTA Toruń Kadra PZHL
19.10.2018 piątek, 13. kolejka
73. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec pauza
74. GKS Tychy – NESTA Toruń
75. MH AUTOMATYKA Gdańsk TAURON KH GKS Katowice
76. PGE ORLIK Opole TATRYSKI Podhale Nowy Targ
77. TMH POLONIA Bytom COMARCH Cracovia
78. KS UNIA Oświęcim JKH GKS Jastrzębie
21.10.2018 niedziela, 14. kolejka
79. JKH GKS Jastrzębie pauza
80. COMARCH Cracovia KS UNIA Oświęcim
81. TATRYSKI Podhale Nowy Targ TMH POLONIA Bytom
82. PGE ORLIK Opole TAURON KH GKS Katowice
83. GKS Tychy MH AUTOMATYKA Gdańsk
84. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec NESTA Toruń
23.10.2018 wtorek termin PZHL 14
TAURON KH GKS Katowice Kadra PZHL
24.10.2018 środa termin PZHL 15
GKS Tychy Kadra PZHL
26.10.2018 piątek, 15. kolejka
85. NESTA Toruń pauza
86. MH AUTOMATYKA Gdańsk ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec
87. KS UNIA Oświęcim TATRYSKI Podhale Nowy Targ
88. PGE ORLIK Opole GKS Tychy
89. JKH GKS Jastrzębie COMARCH Cracovia
90. TMH POLONIA Bytom TAURON KH GKS Katowice28.10.2018 niedziela, 16. kolejka
91. COMARCH Cracovia pauza
92. TATRYSKI Podhale Nowy Targ JKH GKS Jastrzębie
93. KS UNIA Oświęcim TAURON KH GKS Katowice
94. GKS Tychy TMH POLONIA Bytom
95. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec PGE ORLIK Opole
96. NESTA Toruń MH AUTOMATYKA Gdańsk
30.10.2018 wtorek, 17. kolejka
97. MH AUTOMATYKA Gdańsk pauza
98. PGE ORLIK Opole NESTA Toruń
99. TMH POLONIA Bytom ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec
100. KS UNIA Oświęcim GKS Tychy
101. JKH GKS Jastrzębie TAURON KH GKS Katowice
102. COMARCH Cracovia TATRYSKI Podhale Nowy Targ
31.10.2018 wtorek termin PZHL 16
ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec Kadra PZHL
2.11.2018 piątek, 18. kolejka
103. TATRYSKI Podhale Nowy Targ pauza
104. COMARCH Cracovia TAURON KH GKS Katowice
105. GKS Tychy JKH GKS Jastrzębie
106. NESTA Toruń – Orlik Opole
107. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec KS UNIA Oświęcim
108. MH AUTOMATYKA Gdańsk PGE ORLIK Opole
4.11.2018 niedziela, 19. kolejka
109. PGE ORLIK Opole pauza
110. TMH POLONIA Bytom MH AUTOMATYKA Gdańsk
111. KS UNIA Oświęcim NESTA Toruń
112. JKH GKS Jastrzębie ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec
113. COMARCH Cracovia GKS Tychy
114. TATRYSKI Podhale Nowy Targ TAURON KH GKS Katowice13.11.2018 wtorek termin PZHL 17
KS UNIA Oświęcim Kadra PZHL
14.11.2018 środa termin PZHL 18
TATRYSKI Podhale Nowy Targ Kadra PZHL
16.11.2018 piątek, 20. kolejka
115. TAURON KH GKS Katowice pauza
116. GKS Tychy TATRYSKI Podhale Nowy Targ
117. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec COMARCH Cracovia
118. NESTA Toruń JKH GKS Jastrzębie
119. MH AUTOMATYKA Gdańsk KS UNIA Oświęcim
120. PGE ORLIK Opole TMH POLONIA Bytom
18.11.2018 niedziela, 21. kolejka
121. TMH POLONIA Bytom pauza
122. KS UNIA Oświęcim PGE ORLIK Opole
123. COMARCH Cracovia NESTA Toruń
124. TATRYSKI Podhale Nowy Targ ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec
*125. TAURON KH GKS Katowice GKS Tychy
126. JKH GKS Jastrzębie MH AUTOMATYKA Gdańsk
*Mecz przełożony na dzień 18.09.2018 – udział Tauron KH
GKS Katowice w III rundzie Pucharu Kontynentalnego
20.11.2018 wtorek, 22. kolejka
127. GKS Tychy pauza
*128. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec TAURON KH GKS Katowice
129. NESTA Toruń TATRYSKI Podhale Nowy Targ
130. MH AUTOMATYKA Gdańsk COMARCH Cracovia
131. PGE ORLIK Opole JKH GKS Jastrzębie
132. TMH POLONIA Bytom KS UNIA Oświęcim
*Mecz przełożony na dzień 7.09.2018 – udział Tauron KH
GKS Katowice w III rundzie Pucharu Kontynentalnego
21.11.2018 środa termin PZHL 19
JKH GKS Jastrzębie Kadra PZHLRUNDA 3. SEZON ZASADNICZY
23.11.2018 piątek, 23. kolejka
133. GKS Tychy pauza
134. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec TAURON KH GKS Katowice
135. TATRYSKI Podhale Nowy Targ NESTA Toruń
136. COMARCH Cracovia MH AUTOMATYKA Gdańsk
137. JKH GKS Jastrzębie PGE ORLIK Opole
138. KS UNIA Oświęcim TMH POLONIA Bytom
25.11.2018 niedziela, 24. kolejka
139. TMH POLONIA Bytom pauza
140. PGE ORLIK Opole KS UNIA Oświęcim
141. MH AUTOMATYKA Gdańsk JKH GKS Jastrzębie
142. NESTA Toruń COMARCH Cracovia
143. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec TATRYSKI Podhale Nowy Targ
144. GKS Tychy TAURON KH GKS Katowice
27.11.2018 wtorek, 25. kolejka
145. TAURON KH GKS Katowice pauza
146. TATRYSKI Podhale Nowy Targ GKS Tychy
147. COMARCH Cracovia ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec
148. JKH GKS Jastrzębie NESTA Toruń
149. KS UNIA Oświęcim MH AUTOMATYKA Gdańsk
150. TMH POLONIA Bytom PGE ORLIK Opole
28.11.2018 środa termin PZHL 20
COMARCH Cracovia Kadra PZHL
30.11.2018 piątek, 26. kolejka
151. PGE ORLIK Opole pauza
152. MH AUTOMATYKA Gdańsk TMH POLONIA Bytom
153. NESTA Toruń KS UNIA Oświęcim
154. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec JKH GKS Jastrzębie
155. GKS Tychy COMARCH Cracovia
156. TATRYSKI Podhale Nowy Targ TAURON KH GKS Katowice2.12.2018 niedziela, 27. kolejka
157. TATRYSKI Podhale Nowy Targ pauza
158. COMARCH Cracovia TAURON KH GKS Katowice
159. JKH GKS Jastrzębie GKS Tychy
160. KS UNIA Oświęcim ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec
161. Orlik Opole – NESTA Toruń
162. PGE ORLIK Opole MH AUTOMATYKA Gdańsk
3.12.2018 poniedziałek termin PZHL 21
TMH POLONIA Bytom Kadra PZHL
4.12.2018 wtorek, 28. kolejka
163. MH AUTOMATYKA Gdańsk pauza
164. NESTA Toruń – Polonia Bytom
*165. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec TMH POLONIA Bytom
166. GKS Tychy KS UNIA Oświęcim
167. JKH GKS Jastrzębie TAURON KH GKS Katowice
168. TATRYSKI Podhale Nowy Targ COMARCH Cracovia
*Mecz przełożony na dzień 5.12.2018
5.12.2018 środa, 28. kolejka
*165. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec TMH POLONIA Bytom
*Mecz przełożony z dnia 4.12.2018
6.12.2018 czwartek termin PZHL 22
PGE ORLIK Opole Kadra PZHL
7.12.2018 piątek, 29. kolejka
169. COMARCH Cracovia pauza
170. JKH GKS Jastrzębie TATRYSKI Podhale Nowy Targ
171. KS UNIA Oświęcim TAURON KH GKS Katowice
172. TMH POLONIA Bytom GKS Tychy
173. PGE ORLIK Opole ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec
174. MH AUTOMATYKA Gdańsk NESTA Toruń10.12.2018 poniedziałek, 30. kolejka
175. NESTA Toruń pauza
176. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec MH AUTOMATYKA Gdańsk
177. GKS Tychy PGE ORLIK Opole
178. TMH POLONIA Bytom TAURON KH GKS Katowice
179. TATRYSKI Podhale Nowy Targ KS UNIA Oświęcim
180. COMARCH Cracovia JKH GKS Jastrzębie
18.12.2018 wtorek, 31. kolejka
181. JKH GKS Jastrzębie pauza
182. KS UNIA Oświęcim COMARCH Cracovia
183. TMH POLONIA Bytom TATRYSKI Podhale Nowy Targ
184. PGE ORLIK Opole TAURON KH GKS Katowice
185. MH AUTOMATYKA Gdańsk GKS Tychy
186. NESTA Toruń ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec
20.12.2018 czwartek, 32. kolejka
187. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec pauza
188. NESTA Toruń – GKS Tychy
189. MH AUTOMATYKA Gdańsk TAURON KH GKS Katowice
190. TATRYSKI Podhale Nowy Targ PGE ORLIK Opole
191. COMARCH Cracovia TMH POLONIA Bytom
192. JKH GKS Jastrzębie KS UNIA Oświęcim
22.12.2018 sobota, 33. kolejka
193. KS UNIA Oświęcim pauza
194. TMH POLONIA Bytom JKH GKS Jastrzębie
195. PGE ORLIK Opole COMARCH Cracovia
196. MH AUTOMATYKA Gdańsk TATRYSKI Podhale Nowy Targ
197. TAURON KH GKS Katowice NESTA Toruń
198. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec GKS TychyRUNDA 4. SEZON ZASADNICZY
4.01.2019 piątek, 34. kolejka
199. KS UNIA Oświęcim pauza
200. JKH GKS Jastrzębie TMH POLONIA Bytom
201. COMARCH Cracovia PGE ORLIK Opole
202. TATRYSKI Podhale Nowy Targ MH AUTOMATYKA Gdańsk
203. TAURON KH GKS Katowice NESTA Toruń
204. GKS Tychy ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec
5.01.2019 sobota, 35. kolejka
*207. TAURON KH GKS Katowice MH AUTOMATYKA Gdańsk
*Mecz przełożony z dnia 6.01.2019
6.01.2019 niedziela, 35. kolejka
205. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec pauza
206. NESTA Toruń GKS Tychy
*207. TAURON KH GKS Katowice MH AUTOMATYKA Gdańsk
208. PGE ORLIK Opole TATRYSKI Podhale Nowy Targ
209. TMH POLONIA Bytom COMARCH Cracovia
210. KS UNIA Oświęcim JKH GKS Jastrzębie
*Mecz przełożony na dzień 5.01.2019
8.01.2019 wtorek, 36. kolejka
211. JKH GKS Jastrzębie pauza
212. COMARCH Cracovia KS UNIA Oświęcim
213. TATRYSKI Podhale Nowy Targ TMH POLONIA Bytom
214. TAURON KH GKS Katowice PGE ORLIK Opole
215. GKS Tychy MH AUTOMATYKA Gdańsk
216. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec NESTA Toruń11.01.2019 piątek, 37. kolejka
217. NESTA Toruń pauza
218. MH AUTOMATYKA Gdańsk ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec
219. KS UNIA Oświęcim TATRYSKI Podhale Nowy Targ
220. PGE ORLIK Opole GKS Tychy
221. JKH GKS Jastrzębie COMARCH Cracovia
222. TAURON KH GKS Katowice TMH POLONIA Bytom
13.01.2019 niedziela, 38. kolejka
223. COMARCH Cracovia pauza
224. TATRYSKI Podhale Nowy Targ JKH GKS Jastrzębie
225. TAURON KH GKS Katowice KS UNIA Oświęcim
226. GKS Tychy TMH POLONIA Bytom
227. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec PGE ORLIK Opole
228. NESTA Toruń MH AUTOMATYKA Gdańsk
15.01.2019 wtorek, 39. kolejka
229. MH AUTOMATYKA Gdańsk pauza
230. Polonia Bytom – NESTA Toruń
231. TMH POLONIA Bytom ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec
232. KS UNIA Oświęcim GKS Tychy
233. TAURON KH GKS Katowice JKH GKS Jastrzębie
234. COMARCH Cracovia TATRYSKI Podhale Nowy Targ
18.01.2019 piątek, 40. kolejka
235. TATRYSKI Podhale Nowy Targ pauza
236. TAURON KH GKS Katowice COMARCH Cracovia
237. GKS Tychy JKH GKS Jastrzębie
238. NESTA Toruń – Orlik Opole
239. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec KS UNIA Oświęcim
240. MH AUTOMATYKA Gdańsk PGE ORLIK Opole20.01.2019 niedziela, 41. kolejka
241. PGE ORLIK Opole pauza
242. TMH POLONIA Bytom MH AUTOMATYKA Gdańsk
243. KS UNIA Oświęcim NESTA Toruń
244. JKH GKS Jastrzębie ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec
245. COMARCH Cracovia GKS Tychy
246. TATRYSKI Podhale Nowy Targ TAURON KH GKS Katowice
22.01.2019 wtorek, 42. kolejka
247. TAURON KH GKS Katowice pauza
248. GKS Tychy TATRYSKI Podhale Nowy Targ
249. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec COMARCH Cracovia
250. NESTA Toruń JKH GKS Jastrzębie
251. MH AUTOMATYKA Gdańsk KS UNIA Oświęcim
252. PGE ORLIK Opole TMH POLONIA Bytom
25.01.2019 piątek, 43. kolejka
253. TMH POLONIA Bytom pauza
254. KS UNIA Oświęcim PGE ORLIK Opole
255. COMARCH Cracovia NESTA Toruń
256. TATRYSKI Podhale Nowy Targ ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec
257. TAURON KH GKS Katowice GKS Tychy
258. JKH GKS Jastrzębie MH AUTOMATYKA Gdańsk
27.01.2019 niedziela, 44. kolejka
259. GKS Tychy pauza
260. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec TAURON KH GKS Katowice
261. NESTA Toruń TATRYSKI Podhale Nowy Targ
262. MH AUTOMATYKA Gdańsk COMARCH Cracovia
263. PGE ORLIK Opole JKH GKS Jastrzębie
264. TMH POLONIA Bytom KS UNIA OświęcimPLAY – OFF
Runda wstępna Pre Play – off
30.01.2019 środa 7-10, 8-9
1.02.2019 piątek 10-7, 9-8
3.02.2019 niedziela 7-10, 8-9
1. Runda 1/4 finału Baraże
15.02.2019 piątek 1-8, 4-5
16.02.2019 sobota 2-7, 3-6
17.02.2019 niedziela Baraż 1.kolejka
18.02.2019 poniedziałek 8-1, 5-4
19.02.2019 wtorek 7-2, 6-3
20.02.2019 środa Baraż 2.kolejka
21.02.2019 czwartek 1-8, 4-5
22.02.2019 piątek 2-7, 3-6
23.02.2019 sobota Baraż 3.kolejka
24.02.2019 niedziela 8-1, 5-4
25.02.2019 poniedziałek 7-2, 6-3
26.02.2019 wtorek Baraż 4.kolejka
27.02.2019 środa 1-8, 4-5
28.02.2019 czwartek 2-7, 3-6
1.03.2019 piątek Baraż 5.kolejka
2.03.2019 sobota 8-1, 5-4
3.03.2019 niedziela 7-2, 6-3
5.03.2019 wtorek 1-8, 4-5
6.03.2019 środa 2-7, 3-6
7.03.2019 czwartek Baraż 6.kolejka
10.03.2019 niedziela Baraż 7.kolejka
2. Runda 1/2 finału Baraże
11.03.2019 poniedziałek Półfinał nr 1
12.03.2019 wtorek Półfinał nr 2
13.03.2019 środa Baraż 8.kolejka
14.03.2019 czwartek Półfinał nr 1
15.03.2019 piątek Półfinał nr 2
16.03.2019 sobota Baraż 9.kolejka17.03.2019 niedziela Półfinał nr 1
18.03.2019 poniedziałek Półfinał nr 2
19.03.2019 wtorek Baraż 10.kolejka
20.03.2019 środa Półfinał nr 1
21.03.2019 czwartek Półfinał nr 2
22.03.2019 piątek Baraż 11.kolejka
23.03.2019 sobota Półfinał nr 1
24.03.2019 niedziela Półfinał nr 2
26.03.2019 wtorek Półfinał nr 1
27.03.2019 środa Półfinał nr 2
28.03.2019 czwartek Baraż 12.kolejka
29.03.2019 piątek Półfinał nr 1
30.03.2019 sobota Półfinał nr 2
3. Runda
Finał
2.04.2019 wtorek
4.02.2019 czwartek
6.04.2019 sobota
8.04.2019 poniedziałek
10.04.2019 środa
12.04.2019 piątek
14.04.2019 niedziela
o III miejsce
2.04.2019 wtorek
4.02.2019 czwartek
6.04.2019 sobota

Komentowanie zamknięte.