Przedsprzedaż biletów

W związku z zainteresowaniem meczami, od dnia dzisiejszego ruszyła sprzedaż internetowa biletów na pojedynki z Podhalem Nowy Targ w dniach 19 i 25 lutego pod adresem:

http://bilety.mosir.torun.pl/index.dhtml

Bilety będzie również można nabyć w najbliższy piątek 15 lutego w biurze klubu w godz. 10.00-16.00 oraz w poniedziałek w godzinach 12.00-18.00

W dniu meczu kasy czynne od godziny 15.00

Ceny biletów:
Bilet normalny jednorazowy – 20 zł
Bilet ulgowy jednorazowy – 15* zł
Bilet rodzinny – 35 zł**.

*Bilety ulgowe są przeznaczone dla uczniów, studentów do 26 r. życia, emerytów, rencistów oraz honorowych krwiodawców.

**Informujemy, że bilety rodzinne obejmują dwoje opiekunów oraz ich dzieci do lat 18 (lub do momentu ukończenia szkoły średniej – po okazaniu ważnej legitymacji).

W przypadku zakupu biletu rodzinnego należy okazać dokumenty potwierdzające, uprawnienie do tego rodzaju biletu -dokumenty tożsamości

Na mecze tej fazy karnety całosezonowe zachowują ważność.

Wszystkim osobom które zakupiły bilety i karnety ulgowe oraz bilety rodzinne przypominamy, że ważne one są wyłącznie z dokumentem uprawniającym do zniżki. Należy go okazać podczas kontroli karnetów i biletów.

Ze względów bezpieczeństwa w trakcie nadchodzących meczów nie będzie możliwości opuszczania terenu imprezy masowej w trakcie przerw. Miejsca przeznaczone do palenia papierosów zostaną wyraźnie oznaczone, i będzie to możliwe jedynie w tych punktach.

Komentowanie zamknięte.