Po drugiej stronie barykady

Hokejowe derby Pomorza tuż tuż. Zawodnicy Oskar Lehmann i Krzysztof Kantor, którzy w ubiegłym sezonie reprezentowali barwy Nesty Mires Toruń w niedzielnym spotkaniu staną po drugiej stronie barykady. Krzysztof podchodzi do tego meczu jak do prawdziwego wyzwania „Czuje się świetnie. Bardzo lubię wyzwania i mecz przeciwko mojej poprzedniej drużynie na pewno będzie niezłym sprawdzianem dla mnie i moich kolegów ze Stoczniowca. Postaramy się nie zawieść kibiców i stworzyć ciekawe widowisko. Chcemy pokazać się z jak najlepszej strony i wygrać. Mamy młodą, waleczną drużynę. Wyciągamy wnioski i z każdym meczem jesteśmy mocniejsi, dlatego myślę ze jutro nie oddamy punktów bez walki.”
Zupełnie inny sportowy punkt widzenia przedstawia Oskar Lehmann, dla którego przeciwnik to tylko nazwa drużyny, która należy pokonać. „Nie dopatrywałbym się żadnej specjalnej motywacji z mojej strony, na każdego przeciwnika mobilizuję się zawsze w taki sam sposób. Każda drużyna na pewno będzie chciała wygrać to spotkanie i tym razem w odróżnieniu od zeszłego sezonu nie będę trzymał kciuków za Nestę (śmiech), tylko za Stoczniowca. W tym meczu przede wszystkim będziemy chcieli wyeliminować poszczególne błędne detale, które przytrafiały się nam w ostatnich spotkaniach. Jako, że hokej to gra błędów to indywidualnie chciałbym popełnić ich jak najmniej.”

Przypomnijmy, że zarówno Krzysztof Kantor jak i Oskar Lehmann grają na pozycji obrońców. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:30. Godzina uległa przesunięciu z uwagi na finał żużlowej PGE Ekstraligi, w którym występuje drużyna Get Well Toruń, za którego zawodników trzymamy kciuki.

Komentowanie zamknięte.