Nowy partner medyczny – Jopa Clinic

Naszym nowym partnerem w zakresie fizjoterapii oraz kwestii medycznych na sezon 2018/2019 została firma JOPA Clinic.

JOPA Clinic to placówka medyczna w Toruniu specjalizująca się w przywracaniu sprawności ruchowej zarówno osób aktywnie żyjących, jak i tych po urazach, czy też z dysfunkcjami, kontuzjami przewlekłymi, a także osób starszych, ze schorzeniami i chorobami charakterystycznymi dla drugiej połowy życia, które jednak chcą być aktywne i sprawne bez względu na wiek.

JOPA Clinic ma w swej ofercie specjalistyczne usługi medyczne głównie z zakresu ortopedii i rehabilitacji, ale każdy pacjent znajdzie również pomoc lekarzy i specjalistów chirurgii, chirurgii naczyniowej, neurochirurgii, urologii, neurologii, reumatologii, fizykoterapii i radiologii USG.

Jopa Clinic opiekuje się pacjentem na każdym etapie jego kłopotów ze zdrowiem, począwszy od diagnostyki, poprzez konsultacje i zabiegi, aż po rehabilitację i powrót do sprawności. Klinika leczenie specjalistycznym sprzętem: fala uderzeniowa, laser wysokoenergetyczny, masaż pneumatyczny, krioterapia miejscowa, bierny i wspomagany ruch ciągły, pole magnetyczne, ultradźwięki itp.

Klientami są sportowcy na każdym etapie kariery, ale również osoby aktywnie uprawiające różne formy rekreacji. Jopa Clinic diagnozuje i leczy dzieci w przypadkach wad postawy, ale i różnych urazów czy dysfunkcji.

Mamy nadzieję, że nasi hokeiści nie będą musieli korzystać z usług kliniki, ale gdyby coś się stało, wiemy, że zaopiekują się nimi wysokiej klasy specjaliści.

38392377_1860321547357827_8871283477060780032_n

Komentowanie zamknięte.