KS Koronawirus vs KH Energa Toruń

KS Koronawirus to wirtualny przeciwnik, który przybył do naszego kraju na wyjątkowe tournée z zamiarem uśmiercenia polskiego sportu. Możesz dać szansę swojemu klubowi na przetrwanie kupując wirtualny mecz z tym niecodziennym rywalem.

W ramach tournee po Polsce, KS Koronawirus rozgrywa wirtualne mecze z klubami wszelkich klas i rozmiarów. Kupując wirtualany bilet możesz w łatwy sposób zasilić w ten sposób kasę swojego klubu oraz wspierać polską służbę zdrowia w walce z epidemią.

Projekt Klub Sportowy Koronawirus to platforma sprzedaży biletów na wirtualny pojedynek z równie wirtualnym rywalem. Bilet kosztuje jedyne 20 zł!

80% ze sprzedaży trafi do klubowej kasy, 10% zostanie przekazane na wsparcie polskiej służby zdrowia walczącej z epidemią, pozostałe 10% to koszta obsługi platformy płatniczej. Projekt stanowi zatem świetną okazję do integracji polskiego środowiska sportowego w walce ze wspólnym przeciwnikiem, którym jest…
Klub Sportowy Koronawirus…

Śledźcie kolejne informacje o udziale naszego klubu w tej akcji, kupujcie bilety na: https://www.kskoronawirus.pl/…/kujawsko-pom…/vs-energa-torun, pokażcie miłość do hokeja i naszego toruńskiego klubu! Matematyka daje nam niepowtarzalną szansę! Profil KH Toruń obserwuje obecnie 6356 osób. Jeśli każdy z nas kupi przynajmniej jeden bilet, to możemy uzbierać blisko 102 ty. zł na rzecz klubu! Pokażmy siłę toruńskich Kibiców!

Energa SA #torunskihokej #zostańwdomu #bądźodpowiedzialny #nośmaseczkę #energa #kskoronawirus #wirtualnybilet

Komentowanie zamknięte.