Koniec pierwszego etapu przygotowań do nowego sezonu

28 czerwca nasza drużyna odbyła ostatni trening, zamykając tym samym pierwszy etap przygotowań do nowego sezonu 2019/2020.
Za naszymi zawodnikami treningi zaaplikowane przez trenera Yuriego Chukha m.in. na siłowni, zajęcia szybkościowe i wytrzymałościowe na bieżni, elementy gier zespołowych oraz długie treningi rowerowe.

Ten okres zakończył się tradycyjnym spotkaniem wszystkich zaangażowanych osób w bieżące życie klubu przy integrującym grillu, który jak co roku odbył się w cieniu lodowiska Tor-Tor.

Teraz naszych hokeistów czekają zasłużone, dwutygodniowe urlopy.

W trakcie, gdy zawodnicy wylewali hektolitry potu na treningach, sztab zbudował szeroką bazę zagranicznych zawodników, którzy przeszli pierwszy etap scoutingu i są w stałym kontakcie z trenerem przed planowanymi testami na lodzie, na które zaproszono grono hokeistów zza granicy.
Treningi na lodzie rozpoczną się już 22 lipca i wówczas do toruńskich wychowanków dołączą wybrani zawodnicy zagraniczni, a sukcesywnie kolejni będą się pojawiać się z każdym dniem.

Jesteśmy również w trakcie układania planu przedsezonowych sparingów, w których bierzemy pod uwagę również udział w zagranicznym turnieju towarzyskim, co powinno pozwolić na rozegranie ok. 8 meczów kontrolnych.

Komentowanie zamknięte.