Jubileusz 95 lat hokeja na lodzie w Toruniu

Nadchodzący sezon 2019/2020 będzie miał miejsce w szczególnym dla toruńskiego hokeja momencie, którym jest  95-lat istnienia tej dyscypliny w grodzie Kopernika.

Klub Sportowy Toruń Hokejowa SA jest spadkobiercą tradycji poprzedzających go klubów i ich hokejowych sekcji, począwszy od Toruńskiego Klubu Sportowego, poprzez kluby takie jak: Toruński Klub Sportów Zimowych, KKS Pomorzanin Toruń, Towimor Toruń, Toruńskie Towarzystwo Hokejowe,  TTH Metron czy też TKH Toruń.

Ciekawe czy Józef Stogowski, patron zespołu toruńskich lodowisk Tor-Tor, domyślał się, że zjawisko, którego był jednym z inicjatorów, przetrwa tyle lat i zaczniemy powoli spoglądać już w stronę 100-lecia toruńskiego hokeja na lodzie i przygotowywać się do hucznych obchodów.

Chcemy by świadomość wieloletniej tradycji hokeja na lodzie w Toruniu, towarzyszyła w ciągu całego sezonu wszystkim Kibicom, Sympatykom i Przyjaciołom tej dyscypliny w naszym mieście.

Dziś prezentujemy upamiętniający ten jubileusz logotyp, dziękując jednocześnie za pomoc w jego powstaniu Panu Tomaszowi Michalczukowi.

Będzie on towarzyszył nam wszystkim w ciągu całego nadchodzącego sezonu w różnej formie przy okazji hokejowych i nie tylko wydarzeń.jubileusz_95_v04_3

Komentowanie zamknięte.