Absencje w meczu z Naprzodem Janów

We wczorajszym meczu w Janowie nie wystąpiło kilku naszych zawodników. Artem Smirnov naderwał więzadło krzyżowe i jest w trakcie rekonwalescencji, rokującej na szybki powrót do gry. Konsultacja otolaryngologiczna wykazała zapalenie ucha u Aleksandra Grebenyuka. Alexander Volzhankin w trakcie meczu z JKH GKS Jastrzębie doznał stłuczenia kostki, zaś Dmitri Kozlov doznał stłuczenia kolana.

W związku z faktem, iż jutrzejszy mecz z drużyną Lotos PKH Gdańsk, rozgrywany przed własną publicznością, jest dla nas kluczowy, wyżej wymienieni zawodnicy nie pojechali na mecz do Janowa. Dało to jednocześnie okazję do gry młodym, utalentowanym zawodnikom, którzy w starciach z najmocniejszymi rywalami w Polskiej Hokej Lidze nie zawsze mają szansę spędzić na lodzie tyle minut.

Bramakrz Villem-Henrik Koitmaa zostanie w dniu dzisiejszym poddany badaniom lekarskim, które pozwolą zdiagnozować jakiej kontuzji doznał i jaki będzie okres jego absencji. Patrik Spesny ma wciąż aktualny kontrakt z klubem i wobec tego w kolejnych meczach, Kibice będą mogli zobaczyć go na tafli.

Komentowanie zamknięte.