Obsada sędziowska I rundy Play-Off

Znamy już obsadę sędziowską na I runde Play-Off w której rywalizujemy z 1928 KTH Krynica: 08.03.2015 Toruń Sędzia główny: T.Heltman Sędziowie liniowi: Ł.Wierucki – Syniawa M. Obserwator: W.Mądrala 11.03.2015 Krynica Sędzia główny: S.Molenda Sędziowie liniowi: P.Madeksza – J.Bernacki Obserwator: J.Zajączkowski … Czytaj dalej


Toruński sparing przed Play-Off

W ramach przygotowań do fazy Play-Off nasza drużyna w dniu dzisiejszym rozegra dzisiaj mini-sparing z drużyną złożoną z zawodników CLJ MKS Sokoły wzmocnioną kilkoma graczami z 2 ligi hokeja na lodzie występującymi w przeszłości w toruńskich barwach. Początek meczu o … Czytaj dalej


Sparing przed Play-Off

W ramach przygotowań do fazy Play-Off nasza drużyna w najbliższy wtorek rozegra mecz sparingowy z drużyną Stoczniowca Gdańsk na lodowisku Oliva o godz. 19.00.


Harmonogram Mistrzostw Polski Old Boys Toruń 2015

Poznaliśmy Harmonogram Mistrzostw Polski Old Boys , które odbędą się w Toruniu. Składy należy podać do 25 lutego, zaś wpisowe do 1 marca. Składy do 25.02.2015 wpłata wpisowego do 1.03.2015 1500zł + 800zł za bankiet za 10 osób. Harmonogram Mistrzostw … Czytaj dalej


Harmonogram Play-Off I ligi

I runda (do 2 zwycięstw) 8 marca mecz w Toruniu  – początek meczu godz. 17.00 11 marca wyjazd 14 marca mecz w Toruniu (w przypadku nierozstrzygnięcia w 2 meczach) – początek meczu godz. 17.00 II runda (do 3 zwycięstw) 17,18 … Czytaj dalej


20.02 Nesta Toruń – PPWSZ Nowy Targ 7:4

 (3:1, 1:1, 3:2) 1:0 Łukasz Chrzanowski – Miłosz Lidtke – Piotr Huzarski (00:43) 2:0 Remigiusz Gazda – Jakub Gimiński – Michał Kalinowski (04:53) 5/4 3:0 Remigiusz Gazda – Michał Kalinowski (08:17) 3:1 Dmitrij Paramonow (14:28) 5/4 3:2 Dmitrij Paramonow – … Czytaj dalej


Dodatkowy mecz w Toruniu

W związku z rozgrywaną w Nowym Targu Ogólnopolską Olimpiadą Młodzieży w dniach 14 do 16 lutego, i nie możliwością rozegrania dwóch meczów w Nowym Targu w najbliższy weekend pomiędzy naszymi drużynami, dokonaliśmy zmiany miejsca rozgrywania jednego spotkania, i tym samym … Czytaj dalej


Kadra na turniej EIHC w Toruniu:

Reprezentacja Polski jest już w Toruniu, gdzie przygotowuje się do turnieju z cyklu Euro Ice Hockey Challenge. W weekend rywalami biało-czerwonych będą reprezentacje Węgier, Ukrainy i Rumunii. W ostatniej chwili ze składu reprezentacji wypadło dwóch etatowych reprezentantów: Leszek Laszkiewicz i … Czytaj dalej


Spotkanie z Reprezentantami

W imieniu Polskiego Fun Clubu Ocelari Trzyniec zapraszamy na ‘Spotkanie dla kibiców hokeja’ W najbliższą środę (04.02) o godz. 20.00 w Pubie Barani Łeb odbędzie się spotkanie z Reprezentantami Polski w hokeju na lodzie tj. Aronem Chmielewskim (Ocelari Trzyniec), oraz … Czytaj dalej