Pierwszy sparing dla Stoczniowca

Pierwszy sparing naszej drużyny przed sezonem na korzyść Stoczniowca 2014. W dzisiejszym meczu na lodowisku w Gdańsku lepsi okazali się gospodarze, pokonując nas 6:3 (1:1, 2:0, 3:2). W naszej bramce większą część spotkania bronił Mateusz Studziński – Michał Plaskiewicz szybko … Czytaj dalej


Pierwszy sparing już w sobotę

Nasza drużyna w najbliższą sobotę rozegra pierwszy z zaplanowanych w najbliższym czasie meczy sparingowych. W sobotę o godz. 18.00 na Hali Olivii rozegramy mecz z drużyną Stoczniowca. Kolejne zaplanowane mecze to 26.08.2016 Nesta Mires Toruń – Naprzód Janów (Tor-Tor) 27.08.2016 … Czytaj dalejMikhailov i Kovrakh z nami!

Po kilku dniach testów, z grupy zawodników którzy stawili się w Toruniu, trener zdecydował o przydatności do naszej drużyny dwóch białoruskich zawodników – jednego obrońcy i jednego napastnika. Zawodnicy mają już uzgodnione warunki kontraktów, i muszą jedynie wrócić na Białoruś … Czytaj dalej


Niewielka zmiana w regulaminie na nowy sezon

W sobotę w Tychach odbyło się spotkanie przedstawicieli klubów z działaczami hokejowej centrali. Jego głównym tematem był sezon 2016/2017. – Każdy z klubów mógł przedstawić swoje wizje. Później jednak uznano, że na wprowadzenie nowych przepisów jest już za późno – … Czytaj dalej


Zaczynamy testowanie

Od dzisiaj do treningów naszej drużyny zaczną dołączać zawodnicy zagraniczni którzy przyjeżdzają na testy. W dniu dzisiejszym zjawią się rosjanie VALERI POLININ oraz ALEXANDER ALIMOV. Jutro jako kolejni powinni dołączyć białorusin ARTUR KOVRAKH i za kilka dni SEMYON PARTIN. Od … Czytaj dalej


Studziński na pokładzie, poważna kontuzja Bojanowskiego

W dniu dzisiejszym zakontraktowaliśmy nowego bramkarza. Jest nim Mateusz Studziński. Dziewiętnastolatek jest wychowankiem toruńskich Sokołów, w ubiegłym roku reprezentował barwy SMS-u Sosnowiec. Mateusz ma aspiracje do walki o pozycję pierwszego bramkarza naszej drużyny. Niestety dotarły do nas również smutne nowiny. … Czytaj dalej


Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy 2016

W dniu dzisiejszym (23.06.2016) w Urzędzie Miasta Torunia przy ul. Wały gen. Sikorskiego odbyło się Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Klubu Sportowego Toruń Hokejowej Spółki Akcyjnej któremu przewodniczył Zastępca Prezydenta Miasta Torunia Zbigniew Rasielewski. W jego trakcie Właściciele Spółki dokonali analizy działań … Czytaj dalej


Nowy kapitan

W ostatnich dniach drużyna w wewnętrznym głosowaniu wybrała nowego kapitana. Po Jacku Dzięglu który zakończył swoją przygodę z hokejem, nowym kapitanem toruńskiego zespołu został Jarosław Dołęga. Asystentami zostali D. Minge i Ł. Podsiadło   … Czytaj dalej


S. Kukushkin i J. Zhilinsky dalej z nami

Dwójka znanych z występów w naszej drużynie zawodników z poprzedniego sezonu – Siergiei Kukushkin i Jevgenij Zhilinsky złożyła podpisy pod kontraktami na nowy sezon. Zawodnicy trenują już z drużyną przygotowującą się do nadchodzącego sezonu 2016/2017 … Czytaj dalej