Dwaj kolejni zawodnicy z kontraktami!

Kolejnych dwóch zawodników, spośród grupy uczestniczącej w testach, podpisało kontrakty z naszą drużyną. Przyjrzyjmy im się bliżej: Mikhail Syroyezhkin to 22-letni obrońca, który występował w MHL w barwach takich zespołów jak: MHK Spartak Moskwa, MHK Zelenograd, Amurskie Tigry Khabarovsk i … Czytaj dalej


Wywiad z Bartoszem Fraszko

Premiera wywiadu z naszym zawodnikiem – Bartosz Fraszko Rozmowę przeprowadziła autorka bloga Hockey Princess Poland Agnieszka Karolina Wala Realizację i montaż wykonał – Grzegorz Kaźmierski (@qraczyna) Zapraszamy również na nowootwarty kanał ToruńskiHokej.TV na YouTube! (www.youtube.com/channel/UCBJJC5b5eQzGLuBchDVrWIA…) … Czytaj dalej


Plan sparingów przed sezonem 2019/2020

Dwa spotkania w Toruniu: 16 sierpnia, o godz. 19.00 z drużyną HK Liepaja 23 sierpnia, o godz. 19.00 z drużyną z Lotos PKH Gdańsk Turniej towarzyski Amber Cup w Lipawie: 30 sierpnia, godz. 19.30 z drużyną HK Liepaja 31 sierpnia, … Czytaj dalej


Witamy w drużynie!

Kontrakty

Pierwszych pięciu zawodników, spośród grupy uczestniczącej w testach, podpisało już kontrakty z naszą drużyną. Oto garść informacji o naszych nowych hokeistach. Alexander Volzhankin to 29 letni skrzydłowy, który ma w swoje karierze jeden sezon gry w KHL w barwach Avangardy … Czytaj dalejWielkie Testy

Już w najbliższy poniedziałek 22 lipca, o godz. 18.30, nasi zawodnicy rozpoczną treningi na lodzie. Do grupy polskich hokeistów dołączył już nasz czeski bramkarz Patrik Spěšný, teraz dołączy również grupa zawodników rosyjskich, którzy pojawią się w Toruniu na testach mających … Czytaj dalej


PHL: Gdańsk i Toruń z licencjami

PKH 2014 Gdańsk i KH Toruń otrzymały licencje uprawniające do gry w Polskiej Hokej Lidze po spełnieniu wymagań formalnych. KH Podhale Nowy Targ ma czas na złożenie brakujących dokumentów do 31 lipca. Ten termin jest już ostateczny.   Przypomnijmy, że … Czytaj dalejKoniec pierwszego etapu przygotowań do nowego sezonu

28 czerwca nasza drużyna odbyła ostatni trening, zamykając tym samym pierwszy etap przygotowań do nowego sezonu 2019/2020. Za naszymi zawodnikami treningi zaaplikowane przez trenera Yuriego Chukha m.in. na siłowni, zajęcia szybkościowe i wytrzymałościowe na bieżni, elementy gier zespołowych oraz długie … Czytaj dalej


Treningi rozpoczęte!

W dniu dzisiejszym na Stadionie Miejskim przy ul. Bema oraz na siłowni Lodowiska Tor-Tor odbył się pierwszy trening naszej drużyny KH Energa Toruń w ramach przygotowań do nowego sezonu Polskiej Hokej Ligi 2019/2020. W zajęciach pod okiem trenera Y.Chukha wzięło … Czytaj dalej